İnegöl Mobilyası İle Farklı Dekorasyonlar

İnegöl Mobilyası İle Farklı Dekorasyonlar

İnegöl Mobilyası; Evini yeniden dekore etmek isteyen ya da evlenmek isteyen çiftleri en çok düşündüren husus eşyaların nereden alınacağıdır. Evimize eşya bakarken hem kaliteli olmasını hem de kullanışlı ve konforlu modeller ararız. Ne kadar iyi özelliklere sahip mobilya alırsanız o eşyayı o kadar çok kullanırsınız.

Bu yüzden özellikle çok uzun süre kullanmayı düşündüğünüz eşyaların kalitesi çok önemlidir. Özellikle bu işin imalatını yapan yerler daha güvenlidir. Bunlardan biri inegöl mobilya. Artık bilmeyen yok gibi. Evlenme arefesinde olan çiftlerin ilk uğrak yeri İnegöl’dür. Çünkü hem yerinde daha uyguna alırsınız hem de mobilya üzerine çok mağaza olduğundan çok fazla fikir sahibi olursunuz. Dolayısıyla yerinde görerek almanın avantajı fazla olur.

Kendi Tarzınıza Göre Mobilya Dekorasyonu

Hayatınızın ve evinizin tek hakimiyeti sizde ise; Odanız adına kendinize özel zevklerinizden yola çıkarak oluşturacağınız Tek kişilik odanızda ilk önceliğiniz de renk değerlendirmeleri yaparak Sevdiğiniz renklerden kombinler yaparak odanın hem hoş hem de rahat bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz…

Özellikle de son zamanlarda ahşap İnegöl Mobilya Yatak Odaları “Tek kişilik yatak odası dekorasyon” ürünleri arasında da ahşap detayları oldukça sık sık görmekteyiz ve kullanmaktayız…Bu tarz yataklara yönelik pek çok kombin yaratmak isteyenler için; Mesela toprak tonlar ve nevresimler seçebilirsiniz. Hatta koyu yeşiller ile turuncular üzerinden de sentez yaratabilir.. Bu renkler ile daha otantik bir havanın oluşmasını sağlayabilirsiniz…Dağınıklık sevenlerin çeşitli battaniyeler üzerinden yatakları süslemeleri de mümkün olmakla birlikte Yatakların yanında da yine ahşap küçük dolap detaylar kullanabilir… Yatak başları ile dolapların uyumlu olması gözün yorulmamasını da sağlayacaktır… Hem konforlu hem de yalın bir oda oluşturabileceksiniz… Yalın olması sizin dinlenmeniz adına çok fazla faydalı olacaktır.

İnegöl Mobilyası İle Yatak Odaları

İnegöl mobilya yatak odaları, güne yüksek enerjiyle başlamanızda etkilidir. Daha canlı görünümlere sahip renk ve tasarımlar isteyenler için;

Şehzade Avangarde Yatak Odası Takımı tam size göre;

1 Adet Sürgülü Gardırop, 1 Adet Bazalı Karyola Ve Başlık, 1 Adet Şifonyer Ve 2 Adet Komidinden Oluşmaktadır.
Gardırop Kasa Suntalam, Ön Yüzler MDF Ve Kılçık Kaplamalıdır. İç Kısım Koton Kaplamalıdır. Pantalonluk Ve Kravatlık Bölümü Vardır. 2 Adet İç Çekmecesi Vardır. Frenli Mekanizma Kullanılmıştır.
Karyola Karyola Ayak Ucu Kendinden Benchlidir. Benchin İçerisi 2 bölmeli Olup, Alt Kısmında Terliklik Bölümü Ve 2 Adet Çekmecesi Bulunmaktadır.

Oldukça kullanışlı ve 2021 modasına uygun trend ürünler arasındadır.

Ürün fiyatı : 13.950,00TL