Ülkü Kız Öğrenci Yurdu Ankara

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu Ankara

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu, Ankara Kız öğrenci yurtları arasında, 29 yıldır edinmiş olduğu deneyimler sayesinde onlarca yurtlar arasında öncü konuma gelmiştir. Siz değerli öğrencilerimiz için konforlu ve kaliteli bir hizmet sağlamaya devam etmektedir. Yurtta 7/24 sıcak su, internet, ısınma mevcuttur. Ayrıca sabah kahvaltısı ve akşam yemeği hizmeti de verilmektedir.

Kızılay Ülkü Kız Yurdu, konumu itibari ile birden fazla fakülteye yakın bir mesafede bulunmaktadır. Bu açıdan da size avantaj sağlamaktadır. Örneğin; Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi ‘ne yürüme mesafesindedir ve 15 dakika sürmektedir, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi ‘ne Yürüme mesafesi 10 dakikadır. Ayrıca hava alanı ve de otogara kolay ulaşım fırsatı sunmaktadır.

Özel Ülkü Kız Öğrenci Yurdu

Ülkü Ankara kız öğrenci yurdu Ankara’da bulunan, öğrencilerin ev konforunda yaşamalarını sağlayan özel bir yurttur. Farklı şehirlerden gelen öğrencilerin güvenli bir şekilde tüm ihtiyaçlarını karşılayacakları bir yaşam alanı için Ülkü kız yurdu aradığınız en güzel ve profesyonel kadroya sahip yurtlardan biridir.

Aynı zamanda özel odalara sahip Ülkü kız yurdu, ekonomik fiyatlı bir yuvadır. Gelen öğrencilerin ders çalışma ortamlarını sağlayacak, ailelerin de güvenini sağlayacak tam donanımlı odaları ile daima hizmetinizdedir. Ayrıca, sosyal alanlara, cafe, hastane, üniversitelere, ulaşım araçlarına kolaylıkla ulaşabilme imkanları da vardır.

Özel yurt ve ev konforunu yaşayabilmek için Ülkü kız öğrenci yurdu ile iletişime geçebilirsiniz.

Üniversitede Yurtta Kalmak

Üniversite sınavlarının açıklanacağı bu dönemde öğrencilerin büyük bir bölümü üniversite tercihlerini yapacaktır. Kimisi bulunduğu şehirdeki okulları tercih edecekken kimisi de şehir dışındaki okulları tercih edecektir. Ailelerin ve öğrencilerin akıllarına takılan tek soru öğrenciler şehir dışında nerede kalacaktır. Öğrencilerin kendi evlerindeki gibi konforlu ve güvenli bir şekilde konaklayabilmesi için yurtlar ve apartlar bulunmaktadır.

Bu yurtlar ve apartlar genellikle fakültelere yakın yerlerde konumlandırılmıştır ki öğrenciler kolaylıkla okullarına ulaşım sağlayabilsinler. Bazı öğrenciler evlerde kalmayı tercih etmektedir. Fakat yurtlar evlere göre daha rahattır. Temizlik, yemek, fatura gibi bir çok sorun yurtta yoktur. Bu sebeple Ankara’daki kız öğrenci yurtları gibi yurtlarla irtibata geçerek sizde konforlu ve güvenli bir şekilde konaklayabilirsiniz. Ankara’da bulunan Ülkü Kız Öğrenci Yurdu Hizmetleri için linke tıklayarak bilgi edinebilirsiniz.  Veya aşağıdaki iletişim numaralarından bilgi alabilirsiniz.

MEŞRUTİYET MAHALLESİ

KARANFİL SOKAK 

NO 61 KIZILAY BAKANLIKLAR

​Cep: 0-532-165 59 10