Sonbahar Kış Trendleri

Sonbahar Kış Trendleri

Sonbahar-kış trendlerinde ön plana çıkan en önemli detaylardan biri tasarımlarda kullanılan kumaş ve renklerin çoktan seçilmiş olmasıdır.

Rengarenk pantolonlar, grafik desenler, puanlı ve yıldızlı kumaş seçenekleri, kürk, deri, kadife kumaşlarla hazırlanan tasarımlar hemen hemen  her zevk ve bütçeye uygun oluşlarıyla da tercih edilebilir olacak…

Son birkaç sezondur gördüğümüz sonbahar-kış trendlerinin başında “maskülen erkeksi giyim” tekrar geliyor. Sivri yaka gömlekler, erkek kesim kumaş pantolonlarla kombinlenen süet yelekler, hatta kravatlar bu sezonun kadın giyim modasına önemini vurguluyor. Farklı boylarda hazırlanan her tür ceket bu sezonun tamamlayıcısı olarak tercih edilebilir. Elbette bu tarzın en dikkat çeken detayı ayakkabılar…

Tepeden tırnağa erkeksi tarz ayakkabılarda da kendini gösteriyor. Geçen sezondan yakından gördüğümüz peplum tarzı elbiseler, ceketler ve mantolar Sonbahar-kış sezonunun dikkat çeken bir diğer koleksiyonudur. Peplum kesimin en önemli özelliği beden  kısmına düz gelip bele oturması ve ardından da hacim kazanmasıdır. Bu kesim beden üzerinde ince bir siluet çizer. Eğer bel kıvrımınızı vurgu yapmak ya da göbek bölgenizdeki fazlalıkları gizlemek istiyorsanız bu tarz tam da size göre. Bu zarif kesimi yüksek topuklular, parlak rugan bir çantayla ve ikonik tasarım bileklik ile tamamlayabilirsiniz.

Sonbahar – kış sezonunda yırtmaçlı etekler de dikkat çekiyor. Bu sezon yırtmacın öne taşındığı etekler, maxi boylarda tasarlanmış. Etekleri, sezonun modası kol ve yaka kısmında transparan tercih edilmiş bluzlar, dantel ile süslenmiş gömleklerle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Daha salaş ve farklı bir tarz yaratarak maxi etekleri kazaklarla da kombinleyebilirsiniz. Aynı zamanda kombininize mitolojik tasarım küpe ile de ayrı bir hava katarsınız. Ancak bu kombin için uygun fizikte olmak önemli. Kilo sorunu olanlar, kazak etek kombinasyonunu tercih etmemelidir.

Kıyafetlerimiz kadar takılarımızla da kombinlerimiz ön plana çıkmaktadır. Kombininize uygun ve gösterişli bir takı kıyafetinizin bir adım daha öne çıkmasına olanak sağlamaktadır. Özellikle özel tasarım takılarla bu daha da belli olmaktadır. Çünkü nadir olan modeller ve sizin tarzınıza göre tasarlanmış olması ayrı bir noktadır. Özel tasarım takılar ile ilgili cananyolacstamboul web sitesini ziyaret ederek kendi tarzına göre şık ve zarif takılar bulabilirsiniz.