İnegöl Mobilya Vadi Kalitesi

İnegöl Mobilya Vadi Kalitesi

İnegöl mobilya vadi kalitesi ve ekonomik fiyatları ile adını duyurmuş bir firmadır. İnegöl Mobilya Vadi; hem konforlu hemde birbirinden gösterişli mobilyaları siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Yatak odaları, köşe koltuk takımları, yemek odaları, koltuk takımları, çocuk ve genç odaları gibi kategorilerde yüzlerce inegöl mobilyası ürününe sahiptir. Sizlerde ihtiyacınıza ve zevkinize yönelik mobilyaları İnegöl Mobilya Vadi’nin online satış sitesinden kolay bir şekilde alabilirsiniz. Detaylı bilgi için https://www.inegolmobilyavadi.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İnegöl Mobilya Vadi Kalitesi

İnegöl Mobilya Vadi aracılığı ile koltuk takımı satın aldığınızda size kumaş türü ve kumaş rengi kartelası iletilmektedir. Bu sayede çok beğenerek satın aldığınız koltuk takımlarız hayallerinizdeki renklerle bir bütün olarak misafirlerinizin gözlerini kamaştıracaktır. Birbirinden şık inegöl mobilya modelleri için İnegöl Mobilya Vadi tercih edebileceğiniz en kaliteli, kurumsal ve köklü bir firmadır.

Vadi ‘nin Köşe Koltukları

Ürünlerimiz özellikle inegöl mobilya ve inegöl koltuk kategorisinde olan ürünlerdir. Aynı zamanda köşe koltuk takımlarımız da her zevke ve tarza göre modeller mevcuttur. Peki köşe koltuk takımlarını nasıl kullanabiliriz?

Köşe koltuk takımlarımız bir bütün halindedir ve  salonumuzu köşe koltuk takımları ile uyarladığımız zaman bize zorluk çıkartabilir ama bu sorun değil gelin size köşe koltuk takımları ile dekorasyon fikirleri verelim.

Modern,Sade,Ferah

Bu tür köşe takım modeli altı kişinin rahatça oturabileceği şekildedir. Hatta gerekirse daha fazla bile insanın sıkışmadan sığacağı geniş bir model.

İki köşeli devasa koltuklar

Bu köşe koltuk alışageldiğimiz L koltuklardan değil, onu yerine iki köşeye ve daha çok oturma alanına sahip U koltuklardan. Koltuğun her iki ucunda da sırtı olmayan birer kısım var. Aynı zamanda  uzanarak televizyon ya da film izlemek için ideal. Genellikle bu tür u şeklindeki köşe koltuk takımını büyük salonlarınızda kullanmanız gerekebilir.

İmalatını yaptığımız tüm ürünler firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. Seçtiğiniz ürünlerin kumaş renklerinde ve iskelet renklerinde istenirse değişiklik yapılmaktadır. Yapılan değişiklikten dolayı fark olursa fark fiyata yansıtılmaktadır.. Ürünlerimizde hiç bir şekilde alerjik özelliği yoktur. Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim
İnegöl Mobilya Vadi

İnegöl Bursa Karayolu Üzeri 4. Km. İMOTİM MOBİLYA AVM Giriş Kat

İnegöl/Bursa

+90 224 711 69 64

+90 544 238 69 64

semihaladag16@hotmail.com