Kategoriler
Bilgi Eğitim Firma Yurt

Ülkü Ankara Kız Öğrenci Yurdu

Ankara Ülkü Kız Öğrenci Yurdu birden çok açıdan öğrenciler için avantaj oluşturmaktadır. 29 yıldır öğrenciler için barınma hizmeti vermekte olan yurt diğer illerden Ankara ‘ya üniversite okuma amacı ile gelmiş olan kız öğrencilerine en iyi şekilde barınma hizmeti vermektedir.

Ankara Kız Öğrenci Yurdu, hava alanına ve otogara kolay bir ulaşım imkanı sağlamaktadır. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Eczacılık Fakültesi ve Diş hekimliği Fakültesi ‘ne yürüme mesafesi 10 dakikadır. Ankara ‘da bulunmakta olan tüm üniversiteler için toplu taşıma kullanacak öğrencilerin oturarak ulaşım imkanı bulunmaktadır.

Ülkü Kız Yurdu hakkında ayrıntılı bilgi almak için web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için bağlantı metnini kullanarak kısa yoldan erişim sağlayabilirsiniz.

Kategoriler
Bilgi Eğitim Firma Yurt

Ülkü Kızılay Kız Yurdu

Ülkü Kızılay kız yurdu 29 yıldır Anlara’da üniversite öğrencileri için barınma hizmeti vermektedir. Yurtta sabah kahvaltısı, akşam yemeği, 24 saat sıcak su, wifi, temizlik, güvenlik hizmetleri mevcuttur. Burada kalan öğrencilerin kendi ev sıcaklığını hissetmeleri için Ülkü kaliteli bir hizmet sağlamaktadır.

Ayn zamanda yurt çoğu fakülteye yürüme mesafesinde olup, metro ve otobüs durakları da yurda çok yakındır. Yurtta kalmak öğrencilerin derslerine daha fazla zaman ayırmaları için çok büyük bir avantajdır. Bu yüzden evde kalan öğrencilere göre yurtta kalan öğrenciler daha verimli ders çalışabilirler. Bununla birlikte yurtta 24 saat güvenliğin olması hem öğrenciler için hem de ailelerin daha az endişelenmelerine vesile olmaktadır.

Kategoriler
Eğitim Firma Yurt

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu Hakkında

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu, her yıl üniversite öğrenimi amacı ile Ankara’ya gelmiş olan birçok öğrenciye kaliteli, güvenilir ve en önemlisi de ev rahatlığında bir barınma hizmet sağlamaktadır. Her açıdan öğrenciler için avantajlı olan yurt, birçok önemli noktaya ulaşım kolaylığı açısından da çok fazla tercih sebebi olmaktadır.

Odalar oldukça ferah ve günlük olarak şirket görevlileri tarafından temizlenmektedir. Her odada kişiye özel masa, sandalye ve dolap bulunmaktadır. Yurt içerisinde tek kişilik, iki kişilik ve üç kişilik odalar, yemekhane ve müstakil bir bahçe bulunmaktadır. Kesintisiz internet hizmeti ile istediğiniz zaman araştırma projelerinizi yapabilir ve ayrıca sosyal medyada gezinebilirsiniz.

Ankara Kız Öğrenci Yurdu hizmetlerinden faydalanmak için tıklayınız.

Kategoriler
Bilgi Eğitim Firma Yurt

Ankara Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Bilgi

Ankara Kız Öğrenci Yurdu olarak,  Ankara‘da kız öğrencilerimiz için ev konforunda hizmet sağlamaktayız. Yurdumuzda sabah kahvaltısı, akşam yemeği, 24 saat ısınma ve  sıcak su hizmetleri bulunmaktadır. Banyosu içerisinde suit odalar mevcuttur. Bu hizmetler oldukça uygun fiyatlar dahilinde gerçekleştirilmektedir. Yurt hizmetlerimizden 12 taksit imkanı ile yararlanabilirsiniz.

Kızılay Kız Öğrenci Yurdu Kpss, Yds, Tusdata, Tusem, Adli Yargı, İdari Yargı, Dişçilik Kurslarına ve de kamp merkezlerine yürüme mesafesinde ve 5 dk uzaklıkta bulunmaktadır. Ayrıca Güven Hastanesi, Havaalanı ve otogara oldukça kolay bir ulaşım imkanı sağlamaktadır. Tüm semtlere giden metro ve otobüsler yurdumuzun bulunmuş olduğu sokağın başında yer almaktadır. Havaalanı ve otogara kolay ulaşım imkanı bulunmaktadır. Sokak boyunca mağazalar, kurslar, eğitim kurumları ve franchise cafeler bulunmaktadır. Pandemi süresince Üniversitelere öğrencilerimiz servis ile bırakıp, Ders bitiminde tekrar servisle yurdumuza getirilecektir. Pandemi sürecinden dolayı Butik Kız Yurdu olarak Kontenjanlar düşürülerek ve tüm önlemler alınarak hizmet vermeye devam edeceğiz. Çünkü sağlığınız bizim herşeyden önemlidir.

Ankara Kız Öğrenci Yurdu Hakkında

Ankara’da kurulmuş olan Ülkü kız öğrenci yurdu uzun yılardır kız öğrencilerine güvenli ve kaliteli konaklama sağlayan yurtlardan biridir. Türkiye’nin dört bir yanından üniversite okumak için binlerce öğrenci Ankara’ya gelmektedir. Öğrencilerin güvenli bir şekilde konaklaması, evlerindeki sıcak ortamı aramaması ve sadece derslerine odaklanmaları için yemek, temizlik gibi ihtiyaçlarını yurt tarafından yapılması onlar için büyük bir avantajdır. Böylelikle öğrenciler ders dışında ki ihtiyaçlarını düşünmek zorunda kalmadıkları gibi aileler de çocukları için daha az endişelenmiş olurlar.

Tabi her öğrenci yurtta kalmak istemez bazı öğrenciler ev tutmak isteyebilirler. Fakat ev tutan öğrencilerin düşünmesi gereken sadece dersleri olmayacaktır. Hele ki ev arkadaşı ile anlaşamıyorsa temizlik, yemek yapma gibi ihtiyaçların giderilmesi sorun teşkil etmeye başlayacaktır. Ayrıca ısınma ve internet problemi yaşayabilirler. Öğrencinin amacı sadece okumaksa en güvenli ve kaliteli hizmeti yurtlardan alabilirsiniz. Ülkü Kız Öğrenci Yurdu bu anlamda kaliteli bir yurttur. Aynı zamanda ailelerin de içini rahatlatan Ülkü Kızılay Kız Yurdu Hizmetleri güzel ve konforlu bir yurt ortamını sunmaktadır.

Ankara Kız Yurdunda Kalmanın Diğer Avantajları

Yurtta kalan öğrencilerin her bölümden arkadaş çevresi olmaktadır.  Böylece ileri ki yaşamında bu arkadaşlıklar büyük fırsatları yakalamasına sebep olur.

Yurtta paylaşım öğrenilmektedir. Özellikle tek çocuk olarak dünyaya gelen bireyler gençliğinde paylaşımı genellikle bilmezler. Bu durum arkadaş ortamlarında da dışlanmasına neden olmaktadır.

Kalıcı dostlukların adresi yurtlardır. Özellikle aileden uzak bir yerde en yakın kişi oda arkadaşı yada yurt arkadaşıdır.

İnsanların kendi sorumluluklarını öğrendiği tek yer yurtlardır.

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu

İletişim Adresi: Meşrutiyet Mahallesi, Karanfil Sokak, No:61 Kızılay Bakanlıklar /Ankara

İletişim Numarası: 0532 165 59

Kategoriler
Bilgi Eğitim Firma Yurt

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu Ankara

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu, Ankara Kız öğrenci yurtları arasında, 29 yıldır edinmiş olduğu deneyimler sayesinde onlarca yurtlar arasında öncü konuma gelmiştir. Siz değerli öğrencilerimiz için konforlu ve kaliteli bir hizmet sağlamaya devam etmektedir. Yurtta 7/24 sıcak su, internet, ısınma mevcuttur. Ayrıca sabah kahvaltısı ve akşam yemeği hizmeti de verilmektedir.

Kızılay Ülkü Kız Yurdu, konumu itibari ile birden fazla fakülteye yakın bir mesafede bulunmaktadır. Bu açıdan da size avantaj sağlamaktadır. Örneğin; Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi ‘ne yürüme mesafesindedir ve 15 dakika sürmektedir, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi ‘ne Yürüme mesafesi 10 dakikadır. Ayrıca hava alanı ve de otogara kolay ulaşım fırsatı sunmaktadır.

Özel Ülkü Kız Öğrenci Yurdu

Ülkü Ankara kız öğrenci yurdu Ankara’da bulunan, öğrencilerin ev konforunda yaşamalarını sağlayan özel bir yurttur. Farklı şehirlerden gelen öğrencilerin güvenli bir şekilde tüm ihtiyaçlarını karşılayacakları bir yaşam alanı için Ülkü kız yurdu aradığınız en güzel ve profesyonel kadroya sahip yurtlardan biridir.

Aynı zamanda özel odalara sahip Ülkü kız yurdu, ekonomik fiyatlı bir yuvadır. Gelen öğrencilerin ders çalışma ortamlarını sağlayacak, ailelerin de güvenini sağlayacak tam donanımlı odaları ile daima hizmetinizdedir. Ayrıca, sosyal alanlara, cafe, hastane, üniversitelere, ulaşım araçlarına kolaylıkla ulaşabilme imkanları da vardır.

Özel yurt ve ev konforunu yaşayabilmek için Ülkü kız öğrenci yurdu ile iletişime geçebilirsiniz.

Üniversitede Yurtta Kalmak

Üniversite sınavlarının açıklanacağı bu dönemde öğrencilerin büyük bir bölümü üniversite tercihlerini yapacaktır. Kimisi bulunduğu şehirdeki okulları tercih edecekken kimisi de şehir dışındaki okulları tercih edecektir. Ailelerin ve öğrencilerin akıllarına takılan tek soru öğrenciler şehir dışında nerede kalacaktır. Öğrencilerin kendi evlerindeki gibi konforlu ve güvenli bir şekilde konaklayabilmesi için yurtlar ve apartlar bulunmaktadır.

Bu yurtlar ve apartlar genellikle fakültelere yakın yerlerde konumlandırılmıştır ki öğrenciler kolaylıkla okullarına ulaşım sağlayabilsinler. Bazı öğrenciler evlerde kalmayı tercih etmektedir. Fakat yurtlar evlere göre daha rahattır. Temizlik, yemek, fatura gibi bir çok sorun yurtta yoktur. Bu sebeple Ankara’daki kız öğrenci yurtları gibi yurtlarla irtibata geçerek sizde konforlu ve güvenli bir şekilde konaklayabilirsiniz. Ankara’da bulunan Ülkü Kız Öğrenci Yurdu Hizmetleri için linke tıklayarak bilgi edinebilirsiniz.  Veya aşağıdaki iletişim numaralarından bilgi alabilirsiniz.

MEŞRUTİYET MAHALLESİ

KARANFİL SOKAK 

NO 61 KIZILAY BAKANLIKLAR

​Cep: 0-532-165 59 10