Son Teknoloji Asansörler

Son Teknoloji Asansörler

Son Teknoloji Asansörler, ile Forces Makina 2010 yıldan bugüne kadar edindiği deneyimler sayesinde müşterileri için kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda müşteri memnuniyeti en önem verdiği kriterlerden biridir. Hizmetinin her aşamasında büyük titizlikle çalışmaktadır. Forces asansör aynı zamanda araç asansörü, yük asansörü ve insan asansörlerini kaliteli malzemeler kullanılarak imalatını yapmaktadır. Aynı zamanda eşyalarınızın güvenli bir şekilde katlar arasında taşınmasını sağlar. https://forcesmakina.com/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz. İlgili web sitesi üzerinden iletişim numaralarını ile şirket yetkilileri ile de iletişime geçebilirsiniz.

Forces Asansör Firması

Fabrika, depo, imalathane, toptancı gibi alanlarda yük taşımak için yük asansörü kullanılmaktadır. Bu asansörler ağır ortam ve şartlarda problemsiz bir şekilde çalışmaktadır. İnsan asansörlerine göre yük asansörlerinde hızlı ve konfor aranmamaktadır. Yoğun çalışma trafiğine rahatlıkla cevap verebilecek kalitede ve sağlamlıkta üretilmektedir.

Son Teknoloji Asansörler

Forces Makina Asansörü; yüksek taşıma kapasitesine sahip şekilde üretilmektedir. 500 ile 10.000 kg’a hatta daha fazlası için tasarımı yapılabilmektedir. Yeni binalarda ve mevcut olan binalarda  kullanım şartlarına uygun olabilir. Yük asansörünün kullanılacağı işin, taşıyacağı yükün tipine ve kapasitesine göre hız ve ebatları ayarlanabilmektedir. Yük asansörlerinin kapıları tam otomatik, merkezden açılan veya katlanabilen seçeneklere göre üretilebilmektedir. Sizlerin isteğine göre kabin özellikleri belirlenebilmektedir. Bu asansörlerinin hızından ve konforundan daha önemli olan şey asansörün yük ve eşyaları taşımasıdır.

En kaliteli ve güvenli asansör firması ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız Forces Mkaina ile irtibata geçmeniz tavsiye edilmektedir.

O halde hemen Forces Asansör ile irtibata  geçiniz. Adresi aşağıdaki gibidir:

  • 08502411025
  • 0532 785 44 65
  • info@forcesmakina.com
  • Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL

Forces Asansör ile yük asansörü; yük taşımak için asansörler üretmektedir. Firma sektöründe farkı ve kalitesi ile adını duyurmayı başarmış bir firmadır. Genellikle fabrika, depo, mağaza, alışveriş merkezi gibi alanlarda kullanılmaktadır. Aynı zamanda yük taşıma işlerinin yoğun olduğu yerlerde kullanılmaktadır. 250 kilogram ve 30000 tona kadar taşıyabilecek kadar kapasitede tasarlanabilmektedir.