Asansörlerin Kullanım Alanları Hakkında

Asansörlerin Kullanım Alanları Hakkında

Asansörlerin Kullanım Alanları tercih edilen alanlara göre değişiklik göstermektedir. Otopark ihtiyacı her geçen  gün artan araç sayısı olunca ortaya çıkmıştır. Otopark sorunları oldukça ciddi bir problem olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle otoparklarda olmazsa olmaz araç asansörleri Forces Makina tarafından elektrik tahrikli ya da hidrolik  olarak üretilmektedir. Binaların üstü ya da bodrum katları  otopark için yeterli alan olmamasından dolayı otopark olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Araç asansörü üretimi 3000 kg ile 10000 kg kapasiteli olarak üretimi yapılmaktadır. Ayrıca binalarınızın bodrum katı ya da üstü otopark olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda binalarda rampa ve yol gibi yer kayıplarını kullanım alanı olarak geri kazandırmaktadır.

Kabin içerisine yerleştirilen buton sayesinde araçtan inmeden kolay bir şekilde kabin içerisine girilebilmektedir.

Yük Asansörü

Ağır eşyaların yüksek katlı binalarda katlar arasında taşınması işlemini yük asansörleri gerçekleştirmektedir. Tek kolonlu, çift kolonlu ve dört kolonlu olarak üretilebilmektedir. Bu sayede alışveriş merkezleri, depolar, hastaneler, yüksek katlı binalar ve ağır yük taşıma işlerinin fazla olduğu yerlerde genellikle tercih edilir.

Forces Asansör yük asansörü üreticisi şirketi olarak, 2010 yılından bu güne kadar kaliteli bir şekilde üretilmiş olan asansörleri sayesinde sektörde aranan bir firma olmuştur. Sizler de firmanın yük asansörü ve diğer hizmetlerinden yararlanmak isterseniz online web sitesini inceleyebilirsiniz. https://forcesmakina.com/

Forces Makina irtibat adresi aşağıdaki gibidir:

Forces Makina | Yük Asansörü ve Yük Platformu İmalatı
Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com

Asansörlerin Kullanım Alanları

Hidrolik yük asansörü, halatlı yük asansörü olmak üzere yük asansörünün iki çeşidi vardır. Yükünüzü ya da araç asansörü ile araçları bir yerden diğer yere basit ve güvenli bir şekilde taşınması gerektiğinde sizlere çözüm oluşturmaktadır. Böylelikle asansörlerin üretimini yapmaktadır. Aynı zamanda yük asansörlerinizi projelendirerek teklif vermektedir. Temel içerisine ya da temel üzerine montaj yapılması imkanları asansörlerin bulunmaktadır. Hidrolik yük asansörü ve halatlı yük asansörü her ton ve her ebatta özel olarak üretilmektedir. Ayrıntılı bilgi ve fiyat bilgisi almak için hemen müşteri temsilcileri ile irtibata geçiniz.