Kategoriler
Asansör Bilgi Firma

Makaslı Lift Hakkında

Makaslı Lift, bulunduğu alandan yukarı doğru yükselmektedir. Bu sayede erişilmesi imkansız yerlere kolay bir şekilde ulaşabilmektedir. Ayrıca makaslı liflerin sağlam olması, iş güvenliği bakımından yüksek verim sağlar.

Aynı zamanda makaslı liftler sayesinde, çok ağır gelen yükleri emniyetli bir şekilde kaldırır. Makaslı lift, yere  ya da çukura monte edilebilmektedir. Kullanım alanları olarak üretim hattı, sanayi ve yükleme alanları olmak üzere pek çok alanda kullanılmaktadır. Forces Makina, kurulduğu günden beri bir çok kurumsal firmaya makaslı lift kurmuştur. Özellikle inşaat sektörünün farklı alanlarında, depolama işi yapan şirketlerde ve bina iç ve dış zeminlerinde yapılacak temizlik işlerinde sıklıkla kullanılmaktadır.

Araç asansörü, yük asansörü, makaslı lift ya da makaslı platform modelleri ve kullanım alanları hakkında daha detaylı bilgi almak için veya makaslı lift veya makaslı platform fiyat teklifi almak için firmamızı irtibat  numaralarımızdan aramanız yeterlidir. Veya asansör firması Forces Makina’nın web sitemizi ziyaret ederek ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kategoriler
Asansör Bilgi Firma

Forces Makina Asansör Firması

Firma bünyesinde üretilen farklı kategoride asansör çeşidi bulunmaktadır. Bunlar araç asansörleri, yük asansörleri, engelli lift, hidrolik yük asansörleri, tır rampası, makaslı lift, makaslı yük platformu, insan asansörleri, katlı otopark, araç platformu ve daha birçok çeşit bulunmaktadır. Asansör çeşitleri hakkında detaylı bilgi almak için https://www.forcesmakina.com/  linkine tıklayarak şirketin web sitesine hızlıca ulaşabilirsiniz.

Forces asansörler, kurulduğu günden bugüne kadar her zaman müşteri ve kalite odaklı olarak çalışmıştır. Türkiye‘de yapmış olduğu kaliteli ve güvenilir ürünler ve hizmetlerle tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Asansörler tamamen müşterinin istediği ebat ve kapasitede üretilmektedir. Forces makina üretimini yapacağı her yeni asansör ürününü özel bilgisayar programları ile test etmektedir. Bu sayede daha asansör imal edilmeden önce, oluşabilecek hataların önüne geçebilmektedir.

Arama motorlarında  arama yaptırarak veya oluşturulmuş olan  bağlantı üzerine tıklayabilirsiniz. Bu sayede Forces Araç Asansörü şirketinin internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Böylelikle burada asansörler ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Forces Makina Araç Asansörü Firması irtibat adresi aşağıdaki gibidir:

  • 08502411025
  • 0532 785 44 65
  • info@forcesmakina.com
  • Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Kategoriler
Asansör Bilgi Firma

Asansörlerin Kullanım Alanları Hakkında

Asansörlerin Kullanım Alanları tercih edilen alanlara göre değişiklik göstermektedir. Otopark ihtiyacı her geçen  gün artan araç sayısı olunca ortaya çıkmıştır. Otopark sorunları oldukça ciddi bir problem olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle otoparklarda olmazsa olmaz araç asansörleri Forces Makina tarafından elektrik tahrikli ya da hidrolik  olarak üretilmektedir. Binaların üstü ya da bodrum katları  otopark için yeterli alan olmamasından dolayı otopark olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Araç asansörü üretimi 3000 kg ile 10000 kg kapasiteli olarak üretimi yapılmaktadır. Ayrıca binalarınızın bodrum katı ya da üstü otopark olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda binalarda rampa ve yol gibi yer kayıplarını kullanım alanı olarak geri kazandırmaktadır.

Kabin içerisine yerleştirilen buton sayesinde araçtan inmeden kolay bir şekilde kabin içerisine girilebilmektedir.

Yük Asansörü

Ağır eşyaların yüksek katlı binalarda katlar arasında taşınması işlemini yük asansörleri gerçekleştirmektedir. Tek kolonlu, çift kolonlu ve dört kolonlu olarak üretilebilmektedir. Bu sayede alışveriş merkezleri, depolar, hastaneler, yüksek katlı binalar ve ağır yük taşıma işlerinin fazla olduğu yerlerde genellikle tercih edilir.

Forces Asansör yük asansörü üreticisi şirketi olarak, 2010 yılından bu güne kadar kaliteli bir şekilde üretilmiş olan asansörleri sayesinde sektörde aranan bir firma olmuştur. Sizler de firmanın yük asansörü ve diğer hizmetlerinden yararlanmak isterseniz online web sitesini inceleyebilirsiniz. https://www.forcesmakina.com/

Forces Makina irtibat adresi aşağıdaki gibidir:

Forces Makina | Yük Asansörü ve Yük Platformu İmalatı
Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com

Asansörlerin Kullanım Alanları

Hidrolik yük asansörü, halatlı yük asansörü olmak üzere yük asansörünün iki çeşidi vardır. Yükünüzü ya da araç asansörü ile araçları bir yerden diğer yere basit ve güvenli bir şekilde taşınması gerektiğinde sizlere çözüm oluşturmaktadır. Böylelikle asansörlerin üretimini yapmaktadır. Aynı zamanda yük asansörlerinizi projelendirerek teklif vermektedir. Temel içerisine ya da temel üzerine montaj yapılması imkanları asansörlerin bulunmaktadır. Hidrolik yük asansörü ve halatlı yük asansörü her ton ve her ebatta özel olarak üretilmektedir. Ayrıntılı bilgi ve fiyat bilgisi almak için hemen müşteri temsilcileri ile irtibata geçiniz.

Kategoriler
Asansör Bilgi Firma

Forces Makina Yük Asansörleri

Forces’in kurucusu sektördeki yurt dışı ve yurt içi başarı ve deneyimlerini aktarmak üzere kurduğu bir şirkettir. Yaptığı çalışmalar ile Hidrolik Yük Platformu (Tek Piston ve Çift Piston), Makaslı Yük Platformu, Yük Asansörü Seyyar Rampa Platformları, Engelli Asansörü, Personel Yükseltici Asansörleri ve 360 derece Dönebilen Araç Platformları satış sonrası servis hizmetleri konusunda geniş bilgi birikimine sahip eğitimli, deneyimli, birimli personel gücü devam ettirmektedir Bu sayede kısa sürede dünyanın birçok noktasında sektöründe deneyimli ve uzman firmaları bulup kendi adına üretimler yaptırmıştır ve yine dünyanın en tanınmış firmalarından Türkiye Bayiliği için teklifler almaktadır

Kurucumuz 11 yıllık sektör deneyimini ve profesyonelliğini harmanlayarak Forces firmasını sektöre kazandırmış olup Kurulduğumuz günden bugüne dek müşteri odaklı çalışan şirketimiz iş ortaklarına sağladığı kaliteli ürün gamı ile tüm Türkiye’de tercih edilen bir marka haline gelmiştir

Kategoriler
Asansör Bilgi Firma

Forces Makina Hakkında Genel Bilgiler

Forces Makina Hakkında Genel Bilgiler edinmek için müşteri temsilcileri ile irtibata geçiniz. Yaşamımızda asansörlerin yararı pek çoktur. Yaşamımızın hemen her alanında oldukça kolaylık sağlayan asansörler teknolojik sistemlerdir. Her geçen gün artan nüfusla birlikte insanların hem eşyalarını hem de araçlarını koyacak alanlarda düşüş başlamıştır. Bu nedenle asansörler kurtarıcı olarak ortaya çıkmıştır. Bunlardan biri yük asansörüdür. Yük asansörü fiyatları boyut ve ebatlarına göre değişkenlik göstermektedir.

Asansörlerin Hayatımızdaki Önemi

Yükleri ve malzemeleri emniyetli bir şekilde taşımak için çok fazla yük asansörleri tercih edilmektedir. Yük asansörleri malzemeleri taşıdığı gibi insan da taşımaktadır. Günümüzde binalar çok katlı olduğu için tüm binalar için asansör gereklilik arz etmektedir.

Yük asansörü yaptırmak istediğinizde min-max yüksekliği, yükün miktarı ve platform ebadı mutlaka doğru bildirilmelidir. Bu sayede asansör doğru bir şekilde projelendirilmiş olur. Aynı zamanda doğru fiyat teklifi alırsınız.

Yük asansörlerinin temel üzerine veya temel içerisine montaj yapılabilme imkanı vardır. Aynı zamanda her ton, boyut ve ebatta hidrolik ya da halatlı yük asansörü üretilmektedir. Yüklerin bir kattan diğer katlara taşınabilmesi için yük asansörleri sıklıkla tercih edilmektedir.
Hatta 500 kg’dan 10.000 kg’a kadar imalatı yapılabilmektedir. Platform üzerine korkuluk ve etrafı çeşitli kapı tipleriyle emniyetli bir şekilde yapılarak çalışması sağlanmaktadır.

Forces Makina Hakkında Genel Bilgiler

Forces Makina Asansör firması, uzun yılların vermiş olduğu tecrübeleri kullanarak günümüze kadar gelmiştir. Aynı zamanda birden fazla asansör çeşitleri ile sizlere her daim kaliteli bir hizmet vermeye devam etmektedir. Yüksek katlı olan otoparklarda ve binalarda araçların alt ve üst katlar arasında kolay bir şekilde hareket etmesini sağlayan araç asansörleridir. Aynı zamanda en kaliteli ve garantili malzemeler kullanılarak üretimleri gerçekleşmektedir. Bu sayede araç asansörleri daha uzun ömürlü ve kaliteli olmaktadır.

Firma sahip olduğu referansları ile asansör sektörünün liderleri arasında olmayı başarmıştır. Hedeflerinin önceliği müşteri memnuniyetidir. Aynı zamanda bunu  kalite odaklı çalışmalarında da göstermektedir.

Forces Makina firmasından her zaman teklif alabilirsiniz. Hatta ilgili web sitesine hızlı bir erişim sağlamak için https://www.forcesmakina.com/ web sitesinin linki üzerine tıklayabilirsiniz.  Ayrıca aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

  •  Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
  •  Tel: 08502411025
  •  Gsm: 0532 785 44 65
  •  Faks: 0216 394 40 99
  •  E-Mail: info@forcesmakina.com