Forces Makina Asansör

Forces Makina Asansör

Forces Makina Asansör ile Yük Asansörü; yük taşımak amacı ile üretilmiş asansörlerin üretimini yapan; asansör sektöründe kalitesi ve farkı ile adını duyurmayı başarmış bir firmadır. Yük asansörü çoğu zaman fabrika, depo, mağaza, alışveriş merkezi gibi yük taşıma işlerinin yoğun olduğu yerlerde kullanılmaktadır. Yük asansörleri 250 kilogram ve 30000 tona kadar taşıyabilecek kadar kapasitede tasarlanabilmektedir. Yük asansörü dışında yük platformu hizmeti de vermektedir.

Diğer asansörlerin çalışma prensiplerine göre daha az kat sayısı olan binalarda yük taşıma işlemleri için kullanılan hidrolik yük asansörleri mimarlar için de ideal bir çözümdür. Yük asansörleri 1/1 ile ½ özel tahriklere sahiptir. Seyir mesafesinin çok olmadığı orta yükseklikteki binalardaki hidrolik çözümleri ile hem konforlu hem de konforlu bir seyir yaşamanız hem de işletme maliyeti açısından oldukça önemli bir tasarruf sağlayabilirsiniz.

Yük asansörlerinin imalatı Forces Makina Yük Asansörü tarafından güvenli ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Yük asansörü imalatında kullanılan tüm parçalar yerli üretimdir ve 10 yıl süre ile ücret karşılığında yedek parça teminini garantilemektedir.