Kategoriler
Asansör Bilgi Firma

Makaslı Lift Hakkında

Makaslı Lift, bulunduğu alandan yukarı doğru yükselmektedir. Bu sayede erişilmesi imkansız yerlere kolay bir şekilde ulaşabilmektedir. Ayrıca makaslı liflerin sağlam olması, iş güvenliği bakımından yüksek verim sağlar.

Aynı zamanda makaslı liftler sayesinde, çok ağır gelen yükleri emniyetli bir şekilde kaldırır. Makaslı lift, yere  ya da çukura monte edilebilmektedir. Kullanım alanları olarak üretim hattı, sanayi ve yükleme alanları olmak üzere pek çok alanda kullanılmaktadır. Forces Makina, kurulduğu günden beri bir çok kurumsal firmaya makaslı lift kurmuştur. Özellikle inşaat sektörünün farklı alanlarında, depolama işi yapan şirketlerde ve bina iç ve dış zeminlerinde yapılacak temizlik işlerinde sıklıkla kullanılmaktadır.

Araç asansörü, yük asansörü, makaslı lift ya da makaslı platform modelleri ve kullanım alanları hakkında daha detaylı bilgi almak için veya makaslı lift veya makaslı platform fiyat teklifi almak için firmamızı irtibat  numaralarımızdan aramanız yeterlidir. Veya asansör firması Forces Makina’nın web sitemizi ziyaret ederek ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kategoriler
Asansör Bilgi Firma

Forces Makina Asansör Firması

Firma bünyesinde üretilen farklı kategoride asansör çeşidi bulunmaktadır. Bunlar araç asansörleri, yük asansörleri, engelli lift, hidrolik yük asansörleri, tır rampası, makaslı lift, makaslı yük platformu, insan asansörleri, katlı otopark, araç platformu ve daha birçok çeşit bulunmaktadır. Asansör çeşitleri hakkında detaylı bilgi almak için https://www.forcesmakina.com/  linkine tıklayarak şirketin web sitesine hızlıca ulaşabilirsiniz.

Forces asansörler, kurulduğu günden bugüne kadar her zaman müşteri ve kalite odaklı olarak çalışmıştır. Türkiye‘de yapmış olduğu kaliteli ve güvenilir ürünler ve hizmetlerle tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Asansörler tamamen müşterinin istediği ebat ve kapasitede üretilmektedir. Forces makina üretimini yapacağı her yeni asansör ürününü özel bilgisayar programları ile test etmektedir. Bu sayede daha asansör imal edilmeden önce, oluşabilecek hataların önüne geçebilmektedir.

Arama motorlarında  arama yaptırarak veya oluşturulmuş olan  bağlantı üzerine tıklayabilirsiniz. Bu sayede Forces Araç Asansörü şirketinin internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Böylelikle burada asansörler ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Forces Makina Araç Asansörü Firması irtibat adresi aşağıdaki gibidir:

 • 08502411025
 • 0532 785 44 65
 • info@forcesmakina.com
 • Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Kategoriler
Asansör Bilgi Firma

Asansörlerin Kullanım Alanları Hakkında

Asansörlerin Kullanım Alanları tercih edilen alanlara göre değişiklik göstermektedir. Otopark ihtiyacı her geçen  gün artan araç sayısı olunca ortaya çıkmıştır. Otopark sorunları oldukça ciddi bir problem olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle otoparklarda olmazsa olmaz araç asansörleri Forces Makina tarafından elektrik tahrikli ya da hidrolik  olarak üretilmektedir. Binaların üstü ya da bodrum katları  otopark için yeterli alan olmamasından dolayı otopark olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Araç asansörü üretimi 3000 kg ile 10000 kg kapasiteli olarak üretimi yapılmaktadır. Ayrıca binalarınızın bodrum katı ya da üstü otopark olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda binalarda rampa ve yol gibi yer kayıplarını kullanım alanı olarak geri kazandırmaktadır.

Kabin içerisine yerleştirilen buton sayesinde araçtan inmeden kolay bir şekilde kabin içerisine girilebilmektedir.

Yük Asansörü

Ağır eşyaların yüksek katlı binalarda katlar arasında taşınması işlemini yük asansörleri gerçekleştirmektedir. Tek kolonlu, çift kolonlu ve dört kolonlu olarak üretilebilmektedir. Bu sayede alışveriş merkezleri, depolar, hastaneler, yüksek katlı binalar ve ağır yük taşıma işlerinin fazla olduğu yerlerde genellikle tercih edilir.

Forces Asansör yük asansörü üreticisi şirketi olarak, 2010 yılından bu güne kadar kaliteli bir şekilde üretilmiş olan asansörleri sayesinde sektörde aranan bir firma olmuştur. Sizler de firmanın yük asansörü ve diğer hizmetlerinden yararlanmak isterseniz online web sitesini inceleyebilirsiniz. https://www.forcesmakina.com/

Forces Makina irtibat adresi aşağıdaki gibidir:

Forces Makina | Yük Asansörü ve Yük Platformu İmalatı
Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com

Asansörlerin Kullanım Alanları

Hidrolik yük asansörü, halatlı yük asansörü olmak üzere yük asansörünün iki çeşidi vardır. Yükünüzü ya da araç asansörü ile araçları bir yerden diğer yere basit ve güvenli bir şekilde taşınması gerektiğinde sizlere çözüm oluşturmaktadır. Böylelikle asansörlerin üretimini yapmaktadır. Aynı zamanda yük asansörlerinizi projelendirerek teklif vermektedir. Temel içerisine ya da temel üzerine montaj yapılması imkanları asansörlerin bulunmaktadır. Hidrolik yük asansörü ve halatlı yük asansörü her ton ve her ebatta özel olarak üretilmektedir. Ayrıntılı bilgi ve fiyat bilgisi almak için hemen müşteri temsilcileri ile irtibata geçiniz.

Kategoriler
Asansör Bilgi Firma

Forces Makina Yük Asansörleri

Forces’in kurucusu sektördeki yurt dışı ve yurt içi başarı ve deneyimlerini aktarmak üzere kurduğu bir şirkettir. Yaptığı çalışmalar ile Hidrolik Yük Platformu (Tek Piston ve Çift Piston), Makaslı Yük Platformu, Yük Asansörü Seyyar Rampa Platformları, Engelli Asansörü, Personel Yükseltici Asansörleri ve 360 derece Dönebilen Araç Platformları satış sonrası servis hizmetleri konusunda geniş bilgi birikimine sahip eğitimli, deneyimli, birimli personel gücü devam ettirmektedir Bu sayede kısa sürede dünyanın birçok noktasında sektöründe deneyimli ve uzman firmaları bulup kendi adına üretimler yaptırmıştır ve yine dünyanın en tanınmış firmalarından Türkiye Bayiliği için teklifler almaktadır

Kurucumuz 11 yıllık sektör deneyimini ve profesyonelliğini harmanlayarak Forces firmasını sektöre kazandırmış olup Kurulduğumuz günden bugüne dek müşteri odaklı çalışan şirketimiz iş ortaklarına sağladığı kaliteli ürün gamı ile tüm Türkiye’de tercih edilen bir marka haline gelmiştir

Kategoriler
Asansör Bilgi Firma

Forces Makina Hakkında Genel Bilgiler

Forces Makina Hakkında Genel Bilgiler edinmek için müşteri temsilcileri ile irtibata geçiniz. Yaşamımızda asansörlerin yararı pek çoktur. Yaşamımızın hemen her alanında oldukça kolaylık sağlayan asansörler teknolojik sistemlerdir. Her geçen gün artan nüfusla birlikte insanların hem eşyalarını hem de araçlarını koyacak alanlarda düşüş başlamıştır. Bu nedenle asansörler kurtarıcı olarak ortaya çıkmıştır. Bunlardan biri yük asansörüdür. Yük asansörü fiyatları boyut ve ebatlarına göre değişkenlik göstermektedir.

Asansörlerin Hayatımızdaki Önemi

Yükleri ve malzemeleri emniyetli bir şekilde taşımak için çok fazla yük asansörleri tercih edilmektedir. Yük asansörleri malzemeleri taşıdığı gibi insan da taşımaktadır. Günümüzde binalar çok katlı olduğu için tüm binalar için asansör gereklilik arz etmektedir.

Yük asansörü yaptırmak istediğinizde min-max yüksekliği, yükün miktarı ve platform ebadı mutlaka doğru bildirilmelidir. Bu sayede asansör doğru bir şekilde projelendirilmiş olur. Aynı zamanda doğru fiyat teklifi alırsınız.

Yük asansörlerinin temel üzerine veya temel içerisine montaj yapılabilme imkanı vardır. Aynı zamanda her ton, boyut ve ebatta hidrolik ya da halatlı yük asansörü üretilmektedir. Yüklerin bir kattan diğer katlara taşınabilmesi için yük asansörleri sıklıkla tercih edilmektedir.
Hatta 500 kg’dan 10.000 kg’a kadar imalatı yapılabilmektedir. Platform üzerine korkuluk ve etrafı çeşitli kapı tipleriyle emniyetli bir şekilde yapılarak çalışması sağlanmaktadır.

Forces Makina Hakkında Genel Bilgiler

Forces Makina Asansör firması, uzun yılların vermiş olduğu tecrübeleri kullanarak günümüze kadar gelmiştir. Aynı zamanda birden fazla asansör çeşitleri ile sizlere her daim kaliteli bir hizmet vermeye devam etmektedir. Yüksek katlı olan otoparklarda ve binalarda araçların alt ve üst katlar arasında kolay bir şekilde hareket etmesini sağlayan araç asansörleridir. Aynı zamanda en kaliteli ve garantili malzemeler kullanılarak üretimleri gerçekleşmektedir. Bu sayede araç asansörleri daha uzun ömürlü ve kaliteli olmaktadır.

Firma sahip olduğu referansları ile asansör sektörünün liderleri arasında olmayı başarmıştır. Hedeflerinin önceliği müşteri memnuniyetidir. Aynı zamanda bunu  kalite odaklı çalışmalarında da göstermektedir.

Forces Makina firmasından her zaman teklif alabilirsiniz. Hatta ilgili web sitesine hızlı bir erişim sağlamak için https://www.forcesmakina.com/ web sitesinin linki üzerine tıklayabilirsiniz.  Ayrıca aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

 •  Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
 •  Tel: 08502411025
 •  Gsm: 0532 785 44 65
 •  Faks: 0216 394 40 99
 •  E-Mail: info@forcesmakina.com
Kategoriler
Asansör Bilgi Firma

Yük Asansörü Hakkında

Yük Asansörü Hakkında; Eskisi gibi eşya taşımak artık o kadar zor değil. Biliyorsunuz ki eskiden çok yüksek binada oturduğunuzda evinizi taşırken nakliyat firmaları asansörü kullanamadıkları için merdiven ile taşımak zorunda kalırdı. Bu işlem çok yorucu olduğu gibi ayrıca çok da eziyet vericiydi. Bugün ise asansör kiralama sayesinde hem nakliyat firmaları hem de inşaat sektörü rahatlamış oldu. Bu sayede hangi katta otursanız oturun asansör sayesinde istediğiniz kattan istediğiniz kata eşya taşıyabileceğiniz gibi, ev taşımacılığında da büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Yük Asansörü Hakkında

Birçok nakliyat firması kendi bünyelerinde asansör bulundurduğundan işleri çok daha kolay olmakta. Fakat siz ev taşımacılığı yaptıracaksanız bunu önceden sormanızda yarar var. Hatta çoğu nakliyat firması yük asansörü kiralamaktadır. İnşaat sektörlerine de saatlik, haftalık, günlük ya da aylık kiraya vermektedirler. Bu sayede Forces gibi firmalar daha hızlı ve  pratik hizmet vermektedir.

Hidrolik yük asansörü; kaldırma kapasitesi ile bir çok parça yağ içinde çalıştığı için aşınma ve yıpranma olasılığı azdır. Makine içerisinde kullanılan yağ uzun ömürlüdür. Halat kullanıldığı durumda halatın görevi yerine getirmesi durumunda sürtünme ile birlikte yükü kaldırmak olmadığı için kasnak ve halatlarda aşınma olmaz.

Forces Makina şirketi kurulduğu tarihten bu yana birden çok asansör çeşitleri ile sizlere hizmet vermektedir. Forces araç asansörü, yüksek katlı olan otoparklarda araçların katlar arasında taşınmasını sağlayan teknolojik sistemlerdir. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bu araç asansörleri sayesinde araçlarınızın güvenilir ve hızlı bir şekilde taşınma işlemleri gerçekleştirilir.

Forces Makina Şirketi

Forces asansörleri sahip olduğu kalite belgeleri ile de kalitesini bir kez daha kanıtlamayı başarmıştır. Aynı zamanda kalite odaklı yaklaşım sergileyen ve müşteri memnuniyetini önemseyen şirket, çalışmalarını da bu ölçüde özenle yapmaktadır. Sizler de Forces asansörlerinden yararlanmak isterseniz, şirketin https://www.forcesmakina.com/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Hatta ilgili web siteye hızlı bir erişim sağlamak için bağlantı metni üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

O halde hemen Forces Makina ile iletişime geçiniz. Adresi aşağıdaki gibidir:

  •  Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
  •  Tel: 08502411025
  •  Gsm: 0532 785 44 65
  •  Faks: 0216 394 40 99
  •  E-Mail: info@forcesmakina.com

Kategoriler
Asansör Bilgi Firma

Son Teknoloji Asansörler

Son Teknoloji Asansörler, ile Forces Makina 2010 yıldan bugüne kadar edindiği deneyimler sayesinde müşterileri için kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda müşteri memnuniyeti en önem verdiği kriterlerden biridir. Hizmetinin her aşamasında büyük titizlikle çalışmaktadır. Forces asansör aynı zamanda araç asansörü, yük asansörü ve insan asansörlerini kaliteli malzemeler kullanılarak imalatını yapmaktadır. Aynı zamanda eşyalarınızın güvenli bir şekilde katlar arasında taşınmasını sağlar.

Bu nedenle Forces yük asansörü, araç asansörü, engelli asansörü ve insan asansörleri hizmeti almak için https://www.forcesmakina.com/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz. İlgili web sitesi üzerinden iletişim numaralarını ile şirket yetkilileri ile de iletişime geçebilirsiniz.

Forces Asansör Firması

Fabrika, depo, imalathane, toptancı gibi alanlarda yük taşımak için yük asansörü kullanılmaktadır. Bu asansörler ağır ortam ve şartlarda problemsiz bir şekilde çalışmaktadır. İnsan asansörlerine göre yük asansörlerinde hızlı ve konfor aranmamaktadır. Yoğun çalışma trafiğine rahatlıkla cevap verebilecek kalitede ve sağlamlıkta üretilmektedir.

Son Teknoloji Asansörler

Forces Makina Asansörü; yüksek taşıma kapasitesine sahip şekilde üretilmektedir. 500 ile 10.000 kg’a hatta daha fazlası için tasarımı yapılabilmektedir. Yeni binalarda ve mevcut olan binalarda  kullanım şartlarına uygun olabilir. Yük asansörünün kullanılacağı işin, taşıyacağı yükün tipine ve kapasitesine göre hız ve ebatları ayarlanabilmektedir. Yük asansörlerinin kapıları tam otomatik, merkezden açılan veya katlanabilen seçeneklere göre üretilebilmektedir. Sizlerin isteğine göre kabin özellikleri belirlenebilmektedir. Bu asansörlerinin hızından ve konforundan daha önemli olan şey asansörün yük ve eşyaları taşımasıdır.

En kaliteli ve güvenli asansör firması ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız Forces Mkaina ile irtibata geçmeniz tavsiye edilmektedir.

O halde hemen Forces Asansör ile irtibata  geçiniz. Adresi aşağıdaki gibidir:

 • 08502411025
 • 0532 785 44 65
 • info@forcesmakina.com
 • Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL

Forces Asansör ile yük asansörü; yük taşımak için asansörler üretmektedir. Firma sektöründe farkı ve kalitesi ile adını duyurmayı başarmış bir firmadır. Genellikle fabrika, depo, mağaza, alışveriş merkezi gibi alanlarda kullanılmaktadır. Aynı zamanda yük taşıma işlerinin yoğun olduğu yerlerde kullanılmaktadır. 250 kilogram ve 30000 tona kadar taşıyabilecek kadar kapasitede tasarlanabilmektedir.

Kategoriler
Asansör Bilgi Firma

Forces Makina Araç Asansörleri

Forces Makina Araç Asansörleri, kurulduğu tarihten bu yana birden çok asansör çeşitleri ile sizlere hizmet vermektedir. Forces makina araç asansörü, yüksek katlı olan otoparklarda araçların katlar arasında taşınmasını sağlayan teknolojik sistemlerdir. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bu araç asansörleri sayesinde araçlarınızın güvenilir ve hızlı bir şekilde taşınma işlemleri gerçekleştirilir.

Forces Makina Araç Asansörleri

Asansör günlük hayatta yüksek yerlerde en çok ihtiyaç duyulan bir araçtır. Hastanelerde, okullarda, alışveriş merkezlerinde, fabrikalarda, otoparklarda sıkça kullanılmaktadır.

Forces Asansör; müşterilerinin istek ve talepleri doğrultusunda 100 kg ile 10 ton arasında değişen kapasitelere göre özel yük asansörlerinin yanında istenilen ölçüde ve tonajda değişen kapasitelere sahip araç asansörü tasarımı, üretimi ve montajını yapmaktadır.

Forces Asansör yük ve araç asansörleri yük paketleri taşımak için üretmekte ve montajını yapmaktadır. Yük ve araç asansörleri çoğunlukla çok katlı depo ve fabrikalarda dikey ulaşım hizmeti için çözümler sunmaktadır.

 •  Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
 •  Tel: 08502411025
 •  Gsm: 0532 785 44 65
 •  Faks: 0216 394 40 99
 •  E-Mail: info@forcesmakina.com

Hidrolik Yük Asansörü

Hidrolik yük asansörü; kaldırma kapasitesi ile bir çok parça yağ içinde çalıştığı için aşınma ve yıpranma olasılığı azdır. Makine içerisinde kullanılan yağ uzun ömürlüdür. Halat kullanıldığı durumda halatın görevi yerine getirmesi durumunda sürtünme ile birlikte yükü kaldırmak olmadığı için kasnak ve halatlarda aşınma olmaz.

Hidrolik yük asansörü motoru sadece yukarı çıkış için çalışır ve aşağı inişte kesinlikle motor çalışmaz. Çalışırken sessiz şekilde çalışır. Çalışma ortamlarında da kesinlikle motor sesi duyulmaz. Elektrik kesintisinde ilave sistemine gerek duyulmadan otomatik katına getirme ve kurtarma sistemi bulunmaktadır. Aynı zamanda deprem ve yangın olaylarına karşı emniyetlidir. Hidrolik yük asansörleri yangın durumunda makine dairesi alt katta olduğu için ulaşım oldukça kolaydır.

Günümüzde her geçen gün artış gösteren araç sayısı otopark ihtiyacını ortaya çıkarmıştır. Binalarda otopark için yeterli alan ayrılmadığından dolayı binaların bodrum katları yada üstü otopark olarak kullanılmaya başlamıştır. Araç asansörü 2000 kg — 3000 kg ya da daha üst kapasiteli olabilmektedir. Aynı zamanda araç asansörleri binaların üstünü ya da bodrum katlarını otopark olarak kullanmaya olanak sağlamıştır.