Kategoriler
Asansör Bilgi Firma

Engelli Asansörü

Engelli asansörü kullanımı ülkemizde son dönemlerde yasaların teşviki ile önceki yıllara göre daha da yaygın hale gelmiştir. Engelli asansörü, yaşlı ve tekerlekli sandalye kullanıcıları için tasarlanmıştır. Bu asansörler daha geniş giriş kapısı standart otomatik kapıdır. Buton yerlerin daha aşağı seviyede yatay pozisyonda olması ve düğmelerin kabartmalı olması gibi özellikler nedeniyle farklılık göstermektedir.

Pek çok farklı alanlarda merdiven asansörü veya engelli asansörü görmek mümkündür. Böylece bankalara, hastanelere, okullara, sosyal mekanlarda ve,özel mülklere engelli asansörü kullanılmaktadır. Engelli kişilerin hayatlarını kolaylaştırmak adına bu asansörler tasarlanmaktadır. Engelli asansörleri sayesinde havuz keyfi bile yaşamak mümkündür.

Gerekli seyir mesafesi aynı zamanda özel olarak tasarlanmış projenize uygun platform sistemleriyle yapılabilmektedir. Bu sayede iç ve dış mekanlara uygulanabilmektedir. Albaylift sizleri güvenli, kaliteli ve konforlu asansörler ile buluşturmaktadır. Tercihleriniz hususunda alüminyum, kompozitör, paslanmaz sac, galvaniz veya camlı olarak yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için hemen iletişime geçiniz.

Kategoriler
Asansör Bilgi Firma

İnsan Asansörü Hakkında

İnsan asansörü artık günümüzde her yerde sıklıkla kullanılan bir teknolojik sistem olmuştur. Özellikle çok yüksek binalarda yukarıya çıkmak ve aşağıya inmek için büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Gün geçtikçe teknolojinin de gelişmesiyle insan asansörleri de daha konforlu ve hızlı olmaya başlamıştır. Yalnız asansörlerin bakımları düzenli bir şekilde yaptırılmalıdır. Yoksa sonucu trajik olan sonuçlara yol açabilir. Asansör firmalarından biri olan Albaylift, pek çok çeşitte asansör üretimi yapmaktadır. İnsan asansörü, araç asansörü, yük asansörü, engelli asansörü gibi. Bunların dışında makaslı platformlar, yük platformu, araç platformu da üretmiş olduğu ürünler arasında yer almaktadır. Hem üretimini yapmakta hem de satışını. Satış sonrası montaj hizmeti de vermektedir.

Ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgi almak için linki tıklayınız.

Kategoriler
Asansör Bilgi Firma

Albaylift

Albaylift’in kurucusu sektördeki yurt dışı ve yurt içi başarı ve deneyimlerini aktarmak üzere kurduğu bir şirkettir. Yaptığı çalışmalar ile Hidrolik Yük Platformu (Tek Piston ve Çift Piston), Makaslı Yük Platformu, Yük Asansörü Seyyar Rampa Platformları, Engelli Asansörü, Personel Yükseltici Platformu ve 360 derece Dönebilen Araç Platformları satış sonrası servis hizmetleri konusunda geniş bilgi birikimine sahip eğitimli, deneyimli, birimli personel gücü devam ettirmektedir Bu sayede kısa sürede dünyanın birçok noktasında sektöründe deneyimli ve uzman firmaları bulup kendi adına üretimler yaptırmıştır ve yine dünyanın en tanınmış firmalarından Türkiye Bayiliği için teklifler almaktadır

Kurucumuz uzun yıllar sektör deneyimini ve profesyonelliğini harmanlayarak Albaylift firmasını sektöre kazandırmış olup Kurulduğumuz günden bugüne dek müşteri odaklı çalışan şirketimiz iş ortaklarına sağladığı kaliteli ürün gamı ile tüm Türkiye’de tercih edilen bir marka haline gelmiştir