Kategoriler
Bilgi Firma İnşaat ve Yapı Sektörü Teknoloji

Akıllı Ev Sistemlerinde Knx Otomasyon

Akıllı ev sistemlerini artık pek çoğumuz sıklıkla duymaktayız. Bu sistem sayesinde insanların hayatlarında pek çok şey kolaylaştı. Tabi ki bu sistemler yapılırken bazı otomasyon sistemleri kullanılmakta. Bu sistemlerden en iyisi ise knx otomasyon.

Bu otomasyon sistemi genişletilebilen bir sistemdir. Yani kurulduktan sonra yeniden bir ekleme ya da değişiklik yapabilirsiniz. Bu sayede hayatınızda bazı şeyler değişse bile bunu güncel bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Knx otomasyon sayesinde enerji yönetimi, kumanda, evinizin aydınlatması, güvenlik sistemleri, beyaz eşya, panjurlar gibi pek çok alanı kontrol edebilmektesiniz.

Knx otomasyonla akıllı ev sistemlerini projelendiren Asos Elektronik firmasından teklif almak için aşağıdaki iletişim numaralarını arayabilirsiniz.

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:5 No:172
Şişli/Okmeydanı/İstanbul/Türkiye
Tel: +90 212 320 09 01-02
Fax: +90 212 320 09 03
E-Mail: info@asoselektronik.com.tr

Kategoriler
Bilgi Firma İnşaat ve Yapı Sektörü

Akıllı Ev Otomasyonu

Akıllı ev otomasyonu firmalarından biri olan Asos Elektronik müşterilerine konforlu bir yaşam alanı yaratmak için pek çok proje yapmaktadır. Akıllı ürünler hayatımıza girdiğinden beri hayatlarımız çok daha kolaylaştı. Ve teknoloji ilerledikçe akıllı evler de çoğalmaya başladı.

Aslında hayat bu evlerle çok daha kolay. Her şeyi sadece bir tuşla yapmayı kim istemez ki. Eviniz ısınsın, yemeğiniz zamanında pişsin, işten eve gelmeden buzdolabında ne eksik görün, perdenizi, aydınlatmanızı istediğiniz zaman açıp kapatın, evinizin ısısı dışarıda ki havaya göre ayarlansın, eviniz tam güvenlikli olsun. Hatta evinize gitmeden evinizin her yerini görün kontrol edin. Daha neler var neler.

İşte bu kadar basit.