Kategoriler
Bilgi Firma İlaçlama

Sct Tuzla Böcek İlaçlama Firması

En Kaliteli İlaçlama firması hakkında bilgi almak için Sct İlaçlama ile iletişime geçebilirsiniz. Sct Tuzla Böcek İlaçlama; İstanbul’un bir çok ilçesinde haşere ve böcekle mücadele etmeniz konusunda size yardımcı olur. Böceklerin verdiği ve vereceği zararlardan kurtulmak için hemen Tuzla Böcek İlaçlama firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Haşere ve böceklere karşı verilen profesyonel hizmetlerde sizlerin memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir. Bu sayede Sct Böcek ve Haşere Kontrol Hizmetleri ile bu gibi can sıkıcı durumlardan kurtulmanız mümkündür. Sct Böcek İlaçlama; müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak amacıyla personellerine düzenli eğitimler düzenlemektedir. Hatta eğitimli personelleri sayesinde kısa süre içerisinde böcek istilasından kurtulabilirsiniz. Son teknoloji cihazları ve alanında uzman personelleri ile Sct Böcek ve Haşere Kontrol Hizmetleri ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Kategoriler
Bilgi Firma İlaçlama

Şile Böcek İlaçlama

Şile böcek ilaçlama firması olarak da bilinen Sct ilaçlama firması Şile başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerine böcek ilaçlama hizmeti vermektedir.

Böcek ve haşereler yaşantımızı tehdit eden canlılardır. Hem sağlığımıza hen de eşyalarımıza ciddi anlamda zarar verirler. Haşerelerin taşımış olduğu mikro organizmalar verem, tifo gibi ciddi sağlık problemlerine sebep olmaktadır. Çok hızlı üreyen bu canlılardan kendi başımıza tamamen kurtulmamız çok zordur. Bu nedenle profesyonel bir firma olan Sct İlaçlama’dan destek alabilirsiniz.

Sct firmasının tüm kullanmış olduğu ilaçlar Sağlık Bakanlığı onaylı olup, yönetmeliğe uygun şekilde ilaçlama yapmaktadır. Aynı zamanda çalışanlarına düzenli bir şekilde eğitim veren firma 7/24 hizmet vermektedir.

Detaylı bilgi için linki tıklayınız.

Kategoriler
Bilgi Firma Genel Bilgi İlaçlama

Gübre Böceği Hakkında

Gübre Böceği: Gübre böcekleri tam bir sinek düşmanı diyebiliriz. Doğadaki En güçlü geri dönüşümcü canlılardır. Hayvan gübresi gömüldüğü zaman, topraktaki böcekler orayı esnetir ve besler. Totalde evcil bir inek günde 10 – 15 gübre atıştırır ve iki hafta içinde 2000 kadar sinek üretimi yapabilir.  Gübre Böcekleri bu işlemleri yapmazlar ise gübre sertleşir, bitkiler yaşamayacak ve çim alanlar sineklerle dolu, yaşam olmayan, kokulu bir manzara olacaktı, Avustralya’da yerli ormanlarda yaşayan gübre böcekleri otlaklarda sığırların bıraktığı ton gübrelemeyle yetinemedi ve bu da sinek nüfusunda göz ile görülür bir artışa neden oldu. Açık alanlarda iyi etki eden Afrika gübresi böcekleri, büyüyen yığınlarına yardım etmek için Avustralya’ya getirildi ve bugün meralarda sinek genleri yani belli bir türü kontrol altında tutuyorlar. Yaşam biçimlerini anlamlandıramamış olabiliriz, ancak dünyamız, bu zeki ve güçlü böcek olmadan yaşanılmayacak bir yer olacağı kesin.

Evinizde yada çevrenizde rahatsız edici börtü böcek var ise ümraniye böcek ilaçlama firmalarından biri olan Sct ilaçlam ile iletişime geçebilirsiniz.