Kategoriler
Bilgi Çekici Firma Lastik Yol Yardım

Sarıkaya Oto Kurtarma Firması

Sarıkaya oto kurtarma firması Malatya ve çevresinde oto çekici hizmeti vermektedir. Yolda aracınızın aküsü bitebilir, lastiği patlayabilir veya arıza yapabilir kısacası, aracınızı herhangi bir nedenden dolayı bulunduğu yerden çekmek için çekiciye ihtiyacınız olduğunda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçtikten sonra ekibimizi en kısa sürede size yönlendirerek çok hızlı bir şekilde bulunduğunuz konuma gelmesini sağlamaktayız.  Alanında uzman çalışanları ve kaliteli hizmeti sayesinde müşterilerinin memnuniyetini kazanan firmadan 7 gün 24 saat hizmet alabilirsiniz.

Malatya ve çevresinde oto çekici ihtiyacınız olduğunda profesyonel olarak size hizmet vermek için özen göstermekteyiz. Detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

    •  Cirikpınar, Vergi Dairesi Yanı, Aboağa Sk. No:13, 44060 Battalgazi/Malatya MALATYA / BATTALGAZİ

Tel: 0532 065 82 99

Fax: 0422 321 44 05

Eposta:sarikayavinc44@gmail.com

Kategoriler
Bilgi Çekici Firma

Malatya Oto Kurtarma

Malatya oto kurtarma olarak, Malatya ve çevresinde aracınız bozulduğunda, aküsü bittiğinde, lastiği patladığında veya kaza yaptığınızda aracınızı istediğiniz yere çekici araçlarımızla güvenli bir şekilde çekmekteyiz.

Sizlere bir telefon kadar yakınız. Profesyonel ekibimiz 7 gün 24 saat yol yardım hizmeti sunmaktadır. Bize ulaştığınızda ekibimizi en kısa sürede yönderip, sizi bulunduğunuz yerden en hızlı bir şekilde kurtarmaktayız.

Malatya’nın her bölgesinde hizmet vermekteyiz. Sadece Battalgazi bölgesinde hizmetimiz yoktur. Çekici ihtiyacı olduğu durumlarda telefon ile ekibimize ulaşmanız oldukça kolay olabilecek en kısa sürede yanınızda olacağız. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Adres: Cirikpınar Mahallesi, Çiritpınar Mah, Vergi Dairesi Yanı, Aboağa Sk. No:13, 44060 MALATYA / BATTALGAZİ

Tel:  0532 065 82 99

Fax: 0422 321 44 05

Eposta:sarikayavinc44@gmail.com