All Home AVM

All Home AVM

Amacı tamamen müşterilerin memnuniyetini sağlamak olan 20 yıldır mobilya sektöründe olan All Home AVM alışıla gelmiş AVM mantığı dışında çarşı kültürünü benimsemiş; ev alışverişinde yepyeni bir alışveriş alışkanlığı yaratan çarşı diyebiliriz.

All Home AVM Maltepe’de mobilya teşhir alanıyla hizmet vermektedir. Vizyon edindiğimiz benzersiz konseptimiz ile Türk ticaretinde örnek teşkil etmek ve özgün hizmet anlayışımız ile birlikte profesyonel bir hizmet vermektir. Ev alışverişlerini lüksten çıkararak her bütçeye uygun çözüm önerileri sunmaktır.

Evinizin mobilya ihtiyaçlarını tek bir çatı altında bol çeşit uygun fiyata sunarak bütünsel hizmeti vermektir. Sizlere mobilya, halı, kilim ve dekorasyon üzerine aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir çarşı imkanı sunmaktayız.

Evlerimizin yatak odalarında en çok kullanılan hem kullanış açısından hem de saklama alanı olduğundan dolayı bazalar sıkça tercih edilmektedir. Özellikle çocuğunuz varsa bazalar çok önemli kurtarıcıdır. Çocuk odalarındaki ortak görülen nokta her yere atılan kıyafetler, etrafta dağıtılan okul eşyaları, oyuncaklar, kitaplar, video oyunları, kargaşalık. Bu tür kaosun ortasında eşyalarımızı bulmak imkansızdır. Fakat bazalar sizi kurtarmaya geldi! Birbirine karışmış dağınık eşyalarda ki odaları düzenlemek için mükemmeldir.
Pek çok ebeveyn, özellikle küçük yatak odalarına sahip olduklarında, çocukları için modüler yataklar kullanıyor. Sahip olduğu büyük avantaj, çekmeceleri ve bölmeleri olmasıdır.

Fikri beğendiyseniz ve bir baza almakla ilgileniyorsanız çok doğru bir tercih. Hem erkek hem de kız çocukları için bir tane mutlaka var. Gençler için de güzel seçenekler olduğundan yaş olasılığı gerçekten de sorun değil.

Dediğimiz gibi, çocuk odaları kibar bir değimle dağınık olma eğilimindedir. Bu yüzden onları düzenli tutmaya ve yer açmaya yardımcı olabilecek her şey dikkate alınmaya değerdir.

Her türlü depo alanı olan mobilya gibi, bu yataklar genellikle modüler niteliktedir, yani parçaları istediğiniz zaman ihtiyaçlarınıza göre yeniden düzenleyebilirsiniz. Yatağa hali hazırda yer kalmıyorsa, yeni bir tane almanıza gerek yoktur. Sadece parçalarını sökün ve başka şekilde tekrar birleştirin. Bu kadar basit.

All Home AVM olarak baza dışında baza başlığı, mutfak masası, sandalyeler, yatak odası takımları, koltuk takımları ve dekorasyon olmak üzere pek çok ürünün her bütçeye uygun olarak satışı yapılmaktadır.

All Home AVM’nin Ürünleri

mobilya maltepe
kesme halı maltepe
halı maltepe
baza maltepe
mutfak masası maltepe
yatak maltepe

Detaylı bilgi için iletişim numaralarını arayabilir veya web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağdat cd. No:401/A Maltepe İstanbul (Maltepe Merkez Cami Karşısı)