Beydağı Motors ile Profesyonel Araç Kiralama

Beydağı Motors ile Profesyonel Araç Kiralama

Beydağı Motors; Bakırköy’de yer alan bir araç kiralama firmasıdır. Kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda kısa süreli olarak araç sahibi olmasına araç kiralama hizmeti denilmektedir. Acil durumlarda ve gezi gibi planlarda araç kiralama hizmetinden faydalanılmaktadır. Bu sayede kişiler araç kiralama ile kısa süreliğine araba sahibi olabilmekte ve konforlu bir seyir gerçekleştirebilmektedir. Beydağı Motors’tan araç kiralamak istediğinizde ehliyet ve kimliğinizin yanınızda olması yeterli olacaktır.  Bakırköy Kiralık Araç ofisinde araç kiralama hizmetleri; günlük, haftalık, aylık ve yıllık yapılabilmektedir.

Çoğu zaman aileler şehir dışına çıkacakları zaman araç kiralama hizmetinden faydalanırken; firma sahipleri de filo kiralama hizmetinden faydalanmaktadır. Çünkü şehir dışına yapılacak bir turda otobüsün gidiş geliş maliyeti araç kiralamaya göre daha fazladır. Yine aynı şekilde firmalar araç satın almanın maliyetini ödemek yerine kiralama hizmetinden faydalanmaktadır.

Beydağı Motors Taksim Kiralık Araç ofisi araç kiralama sektöründe hizmet veren kurumsal bir firmadır. Uzun yıllardır araba kiralama sektöründe hizmet vermekte ve kalitesiyle adını duyurmaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlamayı hedef olarak belirlemiş olan Beydağı Motors; kaliteli ve ekonomik hizmet anlayışıyla sektöründe önde gelen firmalardan biridir. Bu sayede müşterilerine yönelik çalışmalar yapmakta ve çalışmalarından etkili sonuçlar almaktadır.

Beydağı Motors’un hedeflerinden birisi de uzun yıllarca müşterilerine en iyi hizmet vermektir. Her zevke ve ihtiyaca yönelik marka ve model araçları ile her daim siz değerli müşterilerine hizmet vermeye hazırdır. Yapmanız gereken tek şey aracınızı seçip sonrasında kiralama sözleşmesini imzalamaktır.

Beydağı Motors
Adres : Kennedy Cad. Sakızağacı Mah. No:49/A-7 (Bakırköy sahildeyiz)

Bakırköy – İstanbul

Tel : 0212 570 74 44

Gsm : 0532 162 53 93

Email : beydagimotors@gmail.com

Beydağı Motors ile araç kiraladığınızda araç bakımı ve kontrolleri yapılarak tarafınıza temiz ve bakımlı araçlar teslim edilmektedir. Kaliteli ve ekonomik araç kiralamanın adresi Beydağı Motors ile araç kiralamanın rahatlığını, güvenini ve konforunu ayrıcalıkla yaşayabilirsiniz. İster şehir içi ister şehir dışı seyahatlerinizde tercih edebileceğiniz Beydağı Motors tamamen sizlerin memnuniyetini ve konforunu hedeflemektedir. Detaylı bilgi için web sitesini inceleyebilir ve müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz. Aynı zamanda https://www.beydagimotors.com/ web sitesi üzerinden tüm araç modellerini inceleyebilirsiniz.