Kategoriler
Bilgi Ekspertiz Firma Oto Ekspertiz

Dr Ümraniye Oto Ekspertiz

Dr ümraniye oto ekspertiz firması araç alım ve satımlarınızda ciddi olanaklar sağlamaktadır. Full paket bronz paket ve alt paket seçenekleri ile sizlere hizmet sunmaktadır

Mekanik Bölümdeki yapılan kontroller esnasında araç motorunun tüm sıvıları, Kayış ve Bilyaları, Enjektör sistemi, Subap ve motor sesi, Egzoz dumanı kontrolleri yapılarak motorun genel durumu hakkında rapor oluşturmaktadır. Bu fiziki kontroller bittikten sonra Diagnostic test ile motor sistemlerinin çalışma değerleri belirlenerek var ise arıza kayıtları testpit edilmektedir. Ardından Motor performansı ölçümü yapılarak üretilen güç değeri tespit edilir.

Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Adres: Armağanevler Mh. Mithatpaşa Cd. No:179
  Ümraniye – İstanbul

 • Telefon: 0542 577 56 91
 • Sabit Telefon: 0216 335 40 06

 • Sabit Telefon: 0850 755 90 60
 • E-Posta: info@drekspertiz.com

 • Web: www.drekspertiz.com

Kategoriler
Bilgi Ekspertiz Firma Oto Ekspertiz

Bi Oto Ekspertiz Ümraniye

Oto Ekspertiz Ümraniye; Bi ekspertiz’in bayilerinden biridir. Bi ekspertiz; İstanbul’un hemen her bölgesinde bayileri bulunan köklü ve kurumsal bir firmadır. Müşterilerinin memnuniyetini sağlamak adına son teknoloji cihazlar ile alanında uzman personelleri ile hizmet vermektedir.

2. el araç satın almak isteyen kişiler aracın değişen parçası olup olmadığını, hasar durumunu, freni, beyni, motoru gibi tüm detaylı bilgilere ekspertiz raporu ile kolaylıkla ulaşabilmektedir. Aracın genel incelemesi yapıldıktan sonra alanında uzman personeller yazılı bir rapor oluşturur ve bu rapor sözlü bir şekilde kişiye aktarır.

Aracın tüm bilgilerine erişen kişi aracı alıp almama konusunda daha bilinçli karar verir. Sizde araç almadan önce hemen Bi ekspertiz ile irtibata geçin.

Kategoriler
Bilgi Ekspertiz Firma Oto Ekspertiz

Maltepe Oto Ekspertiz Firması

Maltepe oto ekspertiz firması olarak bilinen Dr ekspertiz; kaliteli ve ekonomik fiyatları ile İstanbul’un en çok tercih edilen ekspertiz firması olmayı başarmıştır. Her bütçeye göre ekspertiz fiyatları olması ve kaliteli ekspertiz raporu ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır. Oto Ekspertiz Ümraniye olarak İstanbul’da 20’den fazla noktada hizmet vermektedir.

2. el araç satın almak isteyen kişiler kesinlikle aracın geçmişine dair tüm detayları öğrenmelidir. Araca değerinden fazla ödeme yapmak yada ekstra masrafları bilmek Dr ekspertiz sayesinde kolaylıkla belirlenmektedir. Aracın tüm bilgilerine ulaşan kişiler daha bilinçli bir şekilde aracı alıp almama konusunda karar verir.

Detaylı bilgi için oto ekspertiz Maltepe ile irtibata geçiniz.

Kategoriler
Bilgi Ekspertiz Firma Oto Ekspertiz Otomotiv

Oto Ekspertiz Ümraniye Firması Hakkında

Oto Ekspertiz Ümraniye şirketine gelerek Boya Kaporta, Full Ekspertiz ve Motor Mekanik hizmetlerinden yararlanabilir ve aracınızın geçmişi hakkında yüzde yüz doğruluk ile yapılmaktadır. Aracınız üzerinde motor testi, dyno testi, boya kaporta testi, arıza testi, yanal kayma testi, fren testi, süspansiyon testi, alt kontrol testi ve lastik derinlik testi yaptırabilirsiniz.

Oto Ekspertiz Ümraniye şirketinin müşteri hizmetlerinden 7/24 bilgi alabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Buna ek olarak, https://www.otoekspertizumraniye.com/iletisim/ link üzerine tıklayarak oto ekspertiz şirketinin ilgili web sayfasına ulaşabilir ve hizmet paketlerinin fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Tepeüstü Mahallesi Alemdağ Caddesi
No:554 Ümraniye
İstanbul

0555 067 61 32

info@otoekspertizumraniye.com

www.otoekspertizumraniye.com

0216 365 01 06

Çalışma saatleri aşağıdaki gibidir:

 • Pazartesi 08:00 – 19:00
 • Salı 08:00 – 19:00
 • Çarşamba 08:00 – 19:00
 • Perşembe 08:00 – 19:00
 • Cuma 08:00 – 19:00
 • Cumartesi 08:00 – 19:00
 • Pazar Arayınız.
Kategoriler
Bilgi Ekspertiz Firma Oto Ekspertiz

En Ekonomik Ekspertiz Firması

İkinci el araç almaya karar verdiğimizde ilk iş olarak aracımızı bir ekspertize götürürüz. Kaportasına, motoruna , km sine baksın, her hangi bir kaza geçirmiş mi ? hasarı var mı? öğrenmek isteriz. Bu testler için güvenilir bir ekspertiz firması çok önem arz etmektedir.

Pilot Garage oto ekspertiz Ümraniye aracınızın her detayına kadar bakmaktadır. Aynı zamanda tamamen bağımsız bir şekilde tarafsız olarak bilgisayarlı ekspertiz hizmeti vermektedir. Ayrıca ekspertiz alanında uzman ve sürekli eğitim gören personelleri ile tüm araç modellerini kusursuz ve bilgisayarlı test cihazları ile doğru raporlama yapmaktadır. Bu raporları hem sözlü hem de yazılı olarak vermektedir. Sizde aracınız için ekspertiz arayışı içinde iseniz Pilot Garage Ümraniye Merkez’i ekspertizi hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz.

Kategoriler
Bilgi Ekspertiz Firma Oto Ekspertiz

Ümraniye Oto Ekspertiz Firması Hakkında

Ümraniye oto ekspertiz firması; Dr ekspertizin Ümraniye’deki bayisidir. Ümraniye ve çevresinde kaliteli ve tarafsız ekspertiz raporu almak isteyenler Ümraniye oto ekspertiz ile irtibata geçmektedir. Dr ekspertiz İstanbul genelinde açmış olduğu bayileri ile müşterilerine her daim yakın olmayı hedeflemiştir. Bu sayede kısa süre içerisinde ekspertiz hizmet verebilmektedir.

Hatta 2. el araç satın alacaksanız ekspertiz hizmeti yaptırırsanız aracın sorunu, çiziği varsa değişen parçası en ince ayrıntısına kadar öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi ve ekspertiz raporu için hemen aşağıdaki bilgilerden iletişime geçebilirsiniz.

2.Ekspertiz araç alırken mutlaka oto ekspertiz firmasına göstermelisiniz. Çünkü aracın bilmediğiniz sorunları olabilir. Oto Ekspertiz firmaları aracın daha önce kaza geçirip geçirmediğine, kaportası boyanıp boyanmadığına, rot ayarlarının düzgün çalışıp çalışmadığına ve daha pek çok unsura bakmaktadırlar. Dr Oto Ekspertiz Ümraniye  firmasının bir şubesidir. Her bütçeye uygun oto ekspertiz kampanyaları mevcuttur. Tarafsız ekspertiz raporu almak ve alacağınız aracınızla ilgi bilgi almak için hemen iletişime geçin.

Ümraniye ya da çevresinde oto ekspertiz hizmeti arıyorsanız iletişim numaralarından kendilerine ulaşabilirsiniz. Veya https://www.drekspertiz.com/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Armağanevler Mh. Mithatpaşa Cd. No:179/A
Ümraniye İstanbul
Telefon: 0216 335 40 06
Mobil Telefon: 0542 577 56 91

Ümraniye Oto Ekspertiz Firması

Firma, son teknoloji cihaz, ekipman ve makineleri ile satın almayı planladığınız aracı tüm gerekli tetkik ve incelemelerden geçirmektedir. Böylece olması gereken mevcut durumu hakkında size yazılı ve sözlü bir şekilde bilgi verir. Aracınızın bütün kaza – hasar – arıza durumlarını muayene ederek bir ekspertiz raporu sunar.

Düşük maliyetlerle alabileceğiniz bu rapor sayesinde satın almayı düşündüğünüz araç hakkında bilgi sahibi olursunuz. Böylelikle gereğinden fazla ücret ödememiş olursunuz.  Ayrıca Dr ekspertizin herhangi bir galeri veya araç satış kurumuyla bağlantısı yoktur. Her biri kendi alanında mesleki yeterliliğe ulaşmış uzman ve profesyonel ekibi ile siz değerli müşterilerine tarafsız ve güvenilir bilgiler vermektedir. Bu bilgiler doğrultusunda ‘doğru aracı doğru fiyata’ sloganıyla çıktığı bu yolda sizlerin tasarruflarınızı güvence altına alma hedefinden mutluluk duymaktadır. Dr oto ekspertiz yapılan tetkik ve muayene işlemleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için en yakın şubeyi ziyaret edebilirsiniz.

Yapılan bazı kontrol ve testler aşağıdaki gibidir;

Ön Takım Testi
Motor Testi
Süspansiyon Testi
Fren Testi
Kaporta ve Boya Analizi
Elektronik Beyin Kontrol
Endoskopik Kontroller

Araç Satın Almanın Püf Noktaları

Her zaman arabaya bakmaya gündüz gidilmelidir! Bu sayede arabanın içini ve dışını, koltuk ve direksiyon kısmını rahatlıkla görebilirsiniz.
Yağmursuz bir hava işinizi incelemelerinizi daha da kolaylaştıracaktır.
Eğer mümkünse arabanın geceyi geçirdiği yere gidip görmeyi tercih edin. Bu sayede size ilk çalışmadaki sorunları gösterecektir. Ayrıca satıcı kişiye araç hakkında her şeyi sorun.
Kontrol için yeterli zaman ayırın, kesinlikle aceleci davranmayın.

Kategoriler
Ekspertiz Firma Genel Bilgi Otomotiv

Dr Oto Ekspertiz Firması

Dr Oto ekspertiz firması; İstanbul’un hemen her bölgesinde araç ekspertiz hizmeti veren köklü ve kurumsal bir firmadır. Vermiş olduğu hizmetlerde müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır. Bunun için son teknolojileri kullanmaktadır. Aynı zamanda personellerine her daim eğitimler vermektedir. Her biri alanında uzman personelleri ile de kaliteli hizmetler vermeye devam etmektedir.

Dr oto ekspertiz hizmetleri veren özel firma Türkiye’nin ilk TSE Belgeli ekspertiz firmasıdır. Aynı zamanda teknik cihazları, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza/arızalar tarafından oluşan problemlerini test ve muayene etmektedir. Dr detaylı oto ekspertiz raporu düzenlemektedir. Ayrıca Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanıma sahip oto ekspertiz kuruluşudur. Aynı zamanda ikinci el oto test check-up merkezi olan bir kuruluştur.

Dr oto ekspertiz, uzun yıllar önce İstanbul’da faaliyet vermeye başlamıştır. Bugün tüm ülke çapına yayılmış bayi hizmetleri ile birçok yerli ve ithal araçların alım – satım öncesi ekspertizini bağımsızlık ilkesiyle hızlı ve tarafsız en güvenilir biçimde gerçekleştirmektedir.

Dr Oto Ekspertiz Firması

Ümraniye oto ekspertiz firması olarak bilinen Dr ekspertiz; İstanbul’un hemen her yerinde bayisi bulunan köklü ve kurumsal bir firmadır. Dr ekspertiz; son teknoloji cihazları ve alanında uzmanlaşmış personelleri ile profesyonel hizmet vermektedir.

Ümraniye oto ekspertiz firması olarak bilinen Dr ekspertiz; kaliteli hizmetleri ve ekonomik paket fiyatları ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı başarmış köklü ve kurumsal bir firmadır. Ayrıca vermiş olduğu profesyonel hizmetleri sayesinde müşterilerinin güvenini sağlamıştır.

Ekspertiz Testleri

Dr oto ekspertiz hizmeti Ümraniye’de; Teknik cihazları, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza/arızalar tarafından oluşan problemlerini test ve muayene etmektedir. Sonra detaylı oto ekspertiz raporu düzenlemektedir. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanıma sahip oto ekspertiz kuruluşudur. Ayrıca ikinci el oto test check-up merkezi olan bir Kuruluştur.

Dr oto ekspertiz Ümraniye; fren testi, beyin testi, motor testi, yanal kayma testi, dyno testi, obd testi, arıza testi, alt kontrol testi, süspansiyon testi, lastik derinlik testi, boya ve kaporta testi ile kapsamlı bir inceleme ile araçla ilgili en ince ayrıntıya kadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Dr ekspertiz; size tarafsız, güvenilir ve profesyonel hizmetler vererek sizin karar vermenize fayda sağlamaktadır.

Kategoriler
Bilgi Ekspertiz Firma Oto Ekspertiz Otomotiv

Oto Ekspertiz Ümraniye Hakkında

Oto ekspertiz Ümraniye Firması Dr oto ekspertizin bayilerinden biridir. Ümraniye başta olmak üzere İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakası’nda hizmet vermektedir. Dr ekspertiz son teknoloji cihazları kullanmaktadır. Aynı zamanda tüm personellerinde uzmanlaştığı alanda eğitimler düzenlemektedir. Düzenlediği eğitimler sayesinde kalitesi ile adını duyurmayı başarmıştır.

2. El Araçlarda Araç Ekspertiz

2.el araç alım ya da satım yaparken mutlaka aracımızı ekspertize göstermemiz gerekir. Araçta hangi hasarlar var en ince ayrıntısına kadar bakılması gerekmektedir. Ümraniye Oto Ekspertiz Firması aracınızın motoruna, frenlerine, kaportasına, beynine ve daha bir çok test yaparak size detaylı bir rapor vermektedir.

2. el araç almak isteyen kişiler Dr ekspertiz aracılığıyla tarafsız ekspertiz raporu alarak alacağı araçla ilgili en net ve doğru bilgilere ulaşır ve bu sayede bilinçli bir şekilde aracı alıp almayacağına karar verir.

Profesyonel ekip ve % 100 Güvenli ekipmanlarla hizmetinizdeyiz. Tarafımızdan 75.000 araca ekspertiz yapılmıştır. 2. Mobil ve Sabit Araç ekspertiz Hizmetleri Otomobil endüstrisi her geçen gün büyüyor ve ikinci el otomobil satışları artıyor. Bugün, herkes satış ya da ikinci arabanıza ulaşmak isteyen otomobilinizi satmak istediğiniz yerde aynı adresteyiz.

Ümraniye Araç Ekspertiz, her markayı yayınlayan Türkiye’nin ilk Profesyonel, Bağımsız, Tarafsız, Kurumsal Ümraniye oto ekspertiz Hizmetidir. 2.el Otomobil oto ekspertiz Raporu oto rapor yalnızca Ümraniye oto ekspertiz raporu düzenliyor, oto rapor tamir ve bakım yapmaz, aracı satın almıyor veya satmıyor. Sizlere hizmet vermekten gurur duyuyor, güvenli sürüşler için her daim adresimize bekliyoruz.

Tepeüstü Mahallesi Alemdağ Caddesi
No:554 Ümraniye
İstanbul
0555 067 61 32
info@otoekspertizumraniye.com
www.otoekspertizumraniye.com
0216 365 01 06

Oto Ekspertiz Ümraniye Firması

Özellikle düşük maliyetlerle alabileceğiniz bu rapor sayesinde satın almayı düşündüğünüz araç hakkında bilgi sahibi olarak gereğinden fazla ücret ödememiş olmanız Dr oto ekspertiz’i onure etmektedir. Ayrıca firmanın herhangi bir galeri veya araç satış kurumuyla bağlantısı yoktur. Başka bir deyişle alanında uzman ekibi ile siz değerli müşterilerinin bilgilenmesini sağlamaktadır. Üstelik bu bilgiler doğrultusunda ‘doğru aracı doğru fiyata’ sloganıyla çıktığı bu yolda sizlerin tasarruflarınızı güvence altına alma hedefinden mutluluk duymaktadır. Böylece yapılan tetkik ve muayene işlemleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.