Tuzla Oto Ekspertiz Hizmeti

Tuzla Oto Ekspertiz Hizmeti

Tuzla oto ekspertiz hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için hemen Dr ekspertiz ile iletişime geçin. Araç ekspertiz denildiğinde akla ilk olarak Dr oto ekspertiz firması gelmektedir. Kaliteli hizmetleri, son teknoloji cihazları ve alanında uzman personelleri ile adını duyurmayı başarmış ve müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır. Bu sayede İstanbul’un hemen her bölgesinde açmış olduğu bayileri ile müşterilerine daha da yakın olmuştur.

Dr oto ekspertiz ile motor testi, fren testi, beyin testi, boya kaporta gibi tüm detaylar kolaylıkla tespit edilmektedir. Ekonomik fiyatlarla sizlere de hemen hizmet vermektedir. Tek yapmanız gereken ise en yakın Dr ekspertiz bayisinden randevu almaktır. Ekonomik fiyatlı ve tarafsız oto ekspertiz raporu sizlere verilmektedir. Aynı zamanda personeller yazılı olarak sunduğu raporu sözlü olarak da sizlere aktarmaktadır.

Tüm bu süreçler tamamlandıktan sonra 18 Sayfalık detaylı ekspertiz raporunuz ayrı ayrı sistem üzerinden otomatik olarak cebinize gelmektedir. Raporlara ek olarak aracın tüm ekspertiz anındaki resimleri; çizik, ezik, iç kısım, motor ve alt kontrollerin resimler ekte gönderilecektir.

Dr Ekspertiz

Türkiye’nin ilk online ekspertiz raporu projesi ile öncü olduğumuz raporlardan elde ettiğimiz veriler sonucu, araç sahiplerinin verdiği bilgiler %70 oranında yanlış ve eksik çıkmaktadır. Bu sebeple online rapor alan şanslı müşterilerimiz zamandan kazarak servislerde saatlerce beklemek zorunda kalmamıştır. %99 Mutlu Müşteri!

Hatta düşük maliyetlerle alabileceğiniz bu rapor sayesinde satın almayı düşündüğünüz araç hakkında bilgi sahibi olarak gereğinden fazla ücret ödememiş olmanız Dr oto ekspertiz’i onure etmektedir. Dr ekspertizin herhangi bir galeri veya araç satış kurumuyla bağlantısı yoktur. Alanında mesleki yeterliliğe ulaşmış uzman ve profesyonel ekibi ile tarafsız ve güvenilir bilgiler vermektedir. Kesinlikle bilgiler doğrultusunda ‘doğru aracı doğru fiyata’ sloganıyla çıktığı bu yolda tasarruflarınızı güvence altına almaktadır. Bu sayede hedefinden mutluluk duymaktadır. Özellikle Dr oto ekspertiz yapılan tetkik ve muayene işlemleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için en yakın şubeyi ziyaret edebilirsiniz.

Yapılan bazı kontrol ve testler aşağıdaki gibidir;

Ön Takım Testi
Motor Testi
Süspansiyon Testi
Fren Testi
Kaporta ve Boya Analizi
Elektronik Beyin Kontrol
Endoskopik Kontroller

Ekspertiz Hizmeti Hakkında

Ümraniye araç ekspertiz; en profesyonel araç ekspertizi ve testleri kısa süre içinde yapılıp rapor ile sizlere sunulmaktadır. Detaylı ekspertiz raporu sayesinde aracın tüm geçmişi ile ilgili bilgiyi kolaylıkla edinebilirsiniz. Bu sayede aracı alıp almama konusunda net bir karar verebilirsiniz. Aracın incelenmesinde; Dyno testi, motor testleri, boya kaporta testi, arıza elektronik ve mekanik gelişmiş testler yapılmaktadır. Bu testler alanında uzman ve profesyonel ekipler tarafından yapılmaktadır.

Profesyonel, güvenli ve tarafsız oto ekspertiz raporu için Dr ekspertiz ile irtibata geçiniz.

Hazırlanan rapor sözlü ve yazılı olarak aracı muayeneye getiren kişiye aktarılmaktadır.