Albaylift Yük Asansörü Hakkında

Albaylift Yük Asansörü Hakkında

Albaylift yük asansörü, fabrika, depo, inşaat ve mağaza gibi katlar arasında yük ve eşya taşınmasında kullanılmaktadır. Kuyu tipi, seyir mesafesi gibi kriterlere göre elektrik motoru veya hidrolik tahrikli üretilebilmektedir. Yük asansörünün kullanım amacı eşya ve ağır yük taşıma olduğu içi, kabin, makine, kapı ve hidrolik ünite gibi komponentler; yük taşımaya ve ağır şartlar altında çalışmaya uygun bir şekilde projelendirilmeli ve üretilmelidir.

Albaylift Yük Asansörü

Asansör boşlukları veya kovasının kalın ve kangir duvarlarla çevrilmesi, makine dairesi ve tüm aksamın olası bir yangına karşı yalıtılarak korunması gerekir. Kabinin taban alanı en az 1.20×2.10m olmalıdır. Ayrıca bir asansör kovasına en fazla 3 asansör kabini konulabilmektedir. Kabinlerin giriş kapıları ateşe dayanıklı, kalın bir şekilde ve mümkünse demirden yapılmalıdır.

Araç asansörü ise ihtiyacınız hemen iletişime geçiniz.

Asansörler Hakkında Genel Bilgiler için hemen Albaylift ile iletişime geçiniz. Asansör Kullanım Alanları kullanılacak alana göre değişiklik göstermektedir. Malzemeleri yada araçları bir seviyeden diğer bir seviyeye kolay ve emniyetli bir şekilde taşımak gerektiğinde yük asansörü kullanılmaktadır. Ayrıca yük asansörlerini projelendirip teklif verilebilmesi için; yük kapasitesi, min-max yükseklik ve platform ebadı bilinmesi gerekir.
Gerekli bilgilerin alındıktan sonra en uygun sisteme karar verilerek teklif gönderilir. Asansörler; temel içerisine yada temel üzerine montaj yapma imkanı mevcuttur. Her ton ve ebatta halatlı yada hidrolik yük asansörü üretilmesi mümkündür.
Yük asansörleri yüklerin bir kattan diğer katlara taşınabilmesi için uygundur.
500 kg’dan 10.000 kg’a kadar üretim yapılabilmektedir.
Platform üzerine korkuluk ve etrafı çeşitli kapı tipleriyle emniyetli bir şekilde çalışması sağlanabilmektedir.

Albaylift Asansör Firması

Yük asansörü; fabrika, depo, imalathane, toptancı gibi alanlarda yük taşımak için kullanılmaktadır. Bu sayede yük asansörleri; ağır ortam ve şartlarda sorunsuz bir şekilde çalışır. İnsan asansörlerine göre kıyaslandığında hız ve konfor aranmamaktadır. Özellikle yoğun çalışma trafiğine rahatlıkla cevap verebilecek kalitede ve sağlamlıkta üretilmektedir.

Albaylift Yük Asansörü; özellikle yüksek taşıma kapasitesine sahiptir. 500 ile 10.000 kg’a hatta daha fazlası için tasarlanabilmektedir. Mevcut olan binalarda ve yeni binalarda kullanım şartlarına uygundur. Yük asansörünün kullanılacağı işin, taşıyacağı yükün tipine ve kapasitesine göre hız ve ebatları ayarlanabilmektedir. Yük asansörlerinin kapıları tam otomatik, merkezden açılan yada katlanabilen seçeneklere göre üretilebilmektedir. Kabin özellikleri de sizlerin talebine göre belirlenebilmektedir. Hatta yük asansörlerinin hızından ve konforundan daha önemli olan şey asansörün yük ve eşyaları taşımasıdır. Yük asansörü haricinde engelli asansörü yaptırmak için Albaylift ile iletişime geçebilirsiniz.

O halde hemen Albaylift Asansör iletişime geçiniz. Adresi aşağıdaki gibidir:

Yelken Plaza B Blok Kurtköy Mahallesi Ankara Caddesi Kat:2 No:289/21 Pendik/ İSTANBUL