Dpf Çınar Makina Hakkında

Dpf Çınar Makina Hakkında

DPF Çınar Makina; Avrupa’da hemen hemen her garaj da olması gereken ürünlerden birinin de partikül yıkama makinesi olduğunu biliyor muydunuz ?

Dpf Çınar Makina

Dpf Çınar Makina bu ürünü Türkiye’de tanıtan markalardan biri kısa sürede sektörde dev haline gelmeyi başaran Dpf Mac Çınar Yurt dışı ihracatı konusunda da uzman. Profesyonel kadrosu ve hızlı çözüm önerileri ile müşterilerinin de beğenilerini kazanıyor. Sizlerde bu konuda uzman bir danışana ihtiyaç duyuyorsanız Dpf Mac genç ve dinamik kadrosu ile sizlerle.

Dpf mac çınar makine partikül temizleme makinesi (Dpf Cleaning Machine) tasarım olarak iki farklı modelde üretilmektedir. Biri açık diğeri ise kapalı tasarlanmıştır. Yurt dışında kullanımı zorunlu olan bu makineler ülkemizde de bir hayli popüler hale geldi.

Partikül Yıkama Makinesi

Partikül yıkama makinesi Türkiye’de çok yeni bir sektör olup yurt dışında oldukça yaygındır. Çınar makine Türkiye’de sektördeki büyük açığı kapatmış bulunmaktadır.

Partikül temizleme makineleri açık ve kapalı olarak iki şekilde tasarlanmıştır. Patenti firmaya aittir.

Çınar makine Türkiye’de ki öncü firmalardan biri hatta bu sektörün lideri diyebiliriz daha ayrıntılı bilgi ve ürünler hakkında bilgi ve danışmanlık için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Dpf Mac tıkanan araç filtreleriniz için harika çözümler sunuyor;

Kabinli makinemize, partikül ya da katalizörü başlığa taktıktan sonra kapağını kapatıp tamamen oto kontrol sistemle kumanda panosundan otomatik aç-kapa sistemle temizlik yapılmaktadır.

Kabinli DPF Partikül Temizleme (SPEED2500) makinemizde kullanılan tüm metal parçalar 304 paslanmaz çelik ve diğer parçalar ise sektörde kendini kalitesi ile ispatlamış markalar tercih edilmiştir. Bu nedenle de kalite ön plana çıkmıştır. Ayrıca hafif ticari ve ağır vasıta filtrelerini temizler.
Tasarımı firmamıza ait olan patentli makinemizi özel formüllü çözücü ile birleştirdik. Böylece tıkanmış olan katalitik konvertörü veya partikül filtreyi çok kısa bir sürede temizlemekteyiz.
Kabinli DPF Partikül Temizleme Makinesi (DPFMAC SPEED2500) tüm marka ve model araçlarla uyumludur.

Partikül temizleme makinesi ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Çınar makine ürünleri ve tasarımları ile bu sektörde oldukça revaçta olan firmalardan biri olduğu için sizlere yardımcı olacaktır.

Aynı zamanda yurt dışına da ihraç edilen makineler orada kullanımı zorunlu olmasından ötürü dahada rağbet görmektedir.