Kategoriler
Bilgi Firma İlaçlama

Sct Tuzla Böcek İlaçlama Firması

En Kaliteli İlaçlama firması hakkında bilgi almak için Sct İlaçlama ile iletişime geçebilirsiniz. Sct Tuzla Böcek İlaçlama; İstanbul’un bir çok ilçesinde haşere ve böcekle mücadele etmeniz konusunda size yardımcı olur. Böceklerin verdiği ve vereceği zararlardan kurtulmak için hemen Tuzla Böcek İlaçlama firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Haşere ve böceklere karşı verilen profesyonel hizmetlerde sizlerin memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir. Bu sayede Sct Böcek ve Haşere Kontrol Hizmetleri ile bu gibi can sıkıcı durumlardan kurtulmanız mümkündür. Sct Böcek İlaçlama; müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak amacıyla personellerine düzenli eğitimler düzenlemektedir. Hatta eğitimli personelleri sayesinde kısa süre içerisinde böcek istilasından kurtulabilirsiniz. Son teknoloji cihazları ve alanında uzman personelleri ile Sct Böcek ve Haşere Kontrol Hizmetleri ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Kategoriler
Bilgi Firma İlaçlama

Ümraniye Böcek İlaçlama

Ümraniye merkezli olan Sct Ümraniye böcek ilaçlama sadece Ümraniye bölgesinde değil İstanbul’un tüm ilçelerinde ilaçlama hizmeti vermektedir.

İlaçlama işi herhangi bir firmaya verilecek iş değildir. İşinin ehli olan çalışanlar, doğru ilaç ve yöntem uygulamaları yapılması lazımdır. Bunu da ancak profesyonel ilaç firmaları gerçekleştirmektedir.

Sct uzun yıllardır ilaçlama sektöründe olup, her geçen gün kendini yenileyen, yenilikleri takip eden ve yapmış olduğun işin arkasında olup, 6 ay garanti veren ilaçlama firmasıdır.

İlaçlama yapılacak alana ve böcek türüne göre değişkenlik göstermektedir. Sct’nin kullanmış olduğu tüm ilaçlar Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olup, canlılara ve doğaya zarar vermezler.

İlaçlama hizmeti için detaylı bilgiyi irtibata geçerek alabilirisniz.

Kategoriler
Bilgi Firma İlaçlama

Şile Böcek İlaçlama

Şile böcek ilaçlama firması olarak da bilinen Sct ilaçlama firması Şile başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerine böcek ilaçlama hizmeti vermektedir.

Böcek ve haşereler yaşantımızı tehdit eden canlılardır. Hem sağlığımıza hen de eşyalarımıza ciddi anlamda zarar verirler. Haşerelerin taşımış olduğu mikro organizmalar verem, tifo gibi ciddi sağlık problemlerine sebep olmaktadır. Çok hızlı üreyen bu canlılardan kendi başımıza tamamen kurtulmamız çok zordur. Bu nedenle profesyonel bir firma olan Sct İlaçlama’dan destek alabilirsiniz.

Sct firmasının tüm kullanmış olduğu ilaçlar Sağlık Bakanlığı onaylı olup, yönetmeliğe uygun şekilde ilaçlama yapmaktadır. Aynı zamanda çalışanlarına düzenli bir şekilde eğitim veren firma 7/24 hizmet vermektedir.

Detaylı bilgi için linki tıklayınız.

Kategoriler
Bilgi Firma Genel Bilgi İlaçlama

Gübre Böceği Hakkında

Gübre Böceği: Gübre böcekleri tam bir sinek düşmanı diyebiliriz. Doğadaki En güçlü geri dönüşümcü canlılardır. Hayvan gübresi gömüldüğü zaman, topraktaki böcekler orayı esnetir ve besler. Totalde evcil bir inek günde 10 – 15 gübre atıştırır ve iki hafta içinde 2000 kadar sinek üretimi yapabilir.  Gübre Böcekleri bu işlemleri yapmazlar ise gübre sertleşir, bitkiler yaşamayacak ve çim alanlar sineklerle dolu, yaşam olmayan, kokulu bir manzara olacaktı, Avustralya’da yerli ormanlarda yaşayan gübre böcekleri otlaklarda sığırların bıraktığı ton gübrelemeyle yetinemedi ve bu da sinek nüfusunda göz ile görülür bir artışa neden oldu. Açık alanlarda iyi etki eden Afrika gübresi böcekleri, büyüyen yığınlarına yardım etmek için Avustralya’ya getirildi ve bugün meralarda sinek genleri yani belli bir türü kontrol altında tutuyorlar. Yaşam biçimlerini anlamlandıramamış olabiliriz, ancak dünyamız, bu zeki ve güçlü böcek olmadan yaşanılmayacak bir yer olacağı kesin.

Evinizde yada çevrenizde rahatsız edici börtü böcek var ise ümraniye böcek ilaçlama firmalarından biri olan Sct ilaçlam ile iletişime geçebilirsiniz.

Kategoriler
Bilgi Firma Genel Bilgi İlaçlama

İlaçlamanın Faydaları Hakkında

İlaçlamanın Faydaları ve İlaçlama Neden Gereklidir diye merak ediyorsanız SCT İlaçlama ile iletişime geçebilirsiniz.  İstanbul’da Böcek İlaçlama firması SCT İlaçlama adını kalitesi ve ekonomik fiyatları ile duyurmuştur. Haşere İlaçlama denildiğinde akla ilk olarak Sct İlaçlama gelmektedir. Bilgi almak için Sct İlaçlama ile iletişime geçebilirsiniz. Sct Ümraniye Böcek ve Haşere İlaçlama; İstanbul’un bir çok ilçesinde haşere ve böcekle mücadele etmeniz konusunda size yardımcı olur. Özellikle  böceklerin vereceği zararlardan kurtulmak için hemen Ümraniye Böcek İlaçlama firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Hamam Böceği Türleri

 • Alman tipi hamam böceği: Bu böceğe çeşitli isimler söylenir bunlardan bazıları; Kalorifer böceği, sarı böcek, kakalak, kahve rengi böcek, ısı böceği, mutfak böceği olarak çeşitlilik gösterir.
  Koyu kahve rengi, açık kahve rengi, sarı renktedirler.
  Boyları 0,5 mm, 1 cm veya 1,5 cm arasındadır.
  Kafalarında iki uzun anten çubukları vardır.
  İnsanların yaşam alanlarına geldiklerinde ilk olarak mutfak bölümüne yerleşirler.
  Kapı pervazları, süpürgelik ve dolap menteşeleri içerisinde rastlamak mümkündür.
  soğuk alanlarda yaşayamazlar.
 • Amerikan Hamam Böceği: Koyu kahve rengi, açık kahve rengi, ve siyaha yakın renge sahiptirler.
  boyları 0.5 mm ile 3 cm takribidir.
  Genellikle depo, apartman boşlukları, bodrum ve evlerde mutfak tezgahları altında ,banyo ve diğer rutubetli alanlarda yaşarlar.
  En belirgin özellikleri uçarlar.
  sırtından kafalarına kadar uzanan 8(sekiz) rakamına benzeyen bir işarete sahiptirler.
 • Hamam Böceği: Halk arasında bu türe “karafatma” da denir.
  *Siyah ve yassı geniş bir görünüme sahiptirler.
  *Apartman boşlukları, kalorifer daireleri, kanalizasyonlarda ve evlerde ise banyo, mutfak tezgahları altı ve süpürgeliklerde yaşarlar. İlaçlama hizmeti için: https://sctilaclama.com/

İlaçlamanın Faydaları

İlaçlama teknisyenlerimiz nereye bakacaklarını ve ne arayacaklarını bilirler. Evinizde servis sorumlusu ön inceleme yapacaktır. Bu sayede evinizi istila eden sayısız haşereyi bulacaktır. Bu sayede günlük yaşantınızı kesintiye uğratmayacağız.  SCT ilaçlama servisi öncesi ve sonrası ile gerekli önlemlerde ekibimiz ile size her konuda yardımcı olacaktır.

Pest kontrol işlemlerindeki uygulamalar periyodik şekilde yapılmalıdır. İlaçlama yaptırdığınız firmadan kesinlikle pest kontrol raporları istenmelidir. Haşere ilaçlama ve böcek ilaçlamalarında hem kokusuz sıvı hemde yeni teknoloji ürün olan jel uygulaması yapılarak sorununuz kökten çözülecektir.

Detaylı bilgi ve ilaçlama hizmeti için Sct Ümraniye Böcek İlaçlama:

Yaman Evler Mah, 43, Şadırvan Sk., 34762 Ümraniye/İstanbul

(0216) 329 09 05