İlaçlamanın Faydaları Nelerdir?

İlaçlamanın Faydaları ve İlaçlama Neden Gereklidir diye merak ediyorsanız SCT İlaçlama ile iletişime geçebilirsiniz.  İstanbul’da Böcek İlaçlama firması SCT İlaçlama adını kalitesi ve ekonomik fiyatları ile duyurmuştur. Haşere İlaçlama denildiğinde akla ilk olarak Sct İlaçlama gelmektedir. Bilgi almak için Sct İlaçlama ile iletişime geçebilirsiniz. Sct Silivri Böcek ve Haşere İlaçlama; İstanbul’un bir çok ilçesinde haşere ve böcekle mücadele etmeniz konusunda size yardımcı olur. Özellikle  böceklerin vereceği zararlardan kurtulmak için hemen Silivri Böcek İlaçlama firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Hamam Böceği Türleri

 • Alman tipi hamam böceği: Bu böceğe çeşitli isimler söylenir bunlardan bazıları; Kalorifer böceği, sarı böcek, kakalak, kahve rengi böcek, ısı böceği, mutfak böceği olarak çeşitlilik gösterir.
  Koyu kahve rengi, açık kahve rengi, sarı renktedirler.
  Boyları 0,5 mm, 1 cm veya 1,5 cm arasındadır.
  Kafalarında iki uzun anten çubukları vardır.
  İnsanların yaşam alanlarına geldiklerinde ilk olarak mutfak bölümüne yerleşirler.
  Kapı pervazları, süpürgelik ve dolap menteşeleri içerisinde rastlamak mümkündür.
  soğuk alanlarda yaşayamazlar.
 • Amerikan Hamam Böceği: Koyu kahve rengi, açık kahve rengi, ve siyaha yakın renge sahiptirler.
  boyları 0.5 mm ile 3 cm takribidir.
  Genellikle depo, apartman boşlukları, bodrum ve evlerde mutfak tezgahları altında ,banyo ve diğer rutubetli alanlarda yaşarlar.
  En belirgin özellikleri uçarlar.
  sırtından kafalarına kadar uzanan 8(sekiz) rakamına benzeyen bir işarete sahiptirler.
 • Hamam Böceği: Halk arasında bu türe “karafatma” da denir.
  *Siyah ve yassı geniş bir görünüme sahiptirler.
  *Apartman boşlukları, kalorifer daireleri, kanalizasyonlarda ve evlerde ise banyo, mutfak tezgahları altı ve süpürgeliklerde yaşarlar. İlaçlama hizmeti için: https://sctilaclama.com/

İlaçlamanın Faydaları

İlaçlama teknisyenlerimiz nereye bakacaklarını ve ne arayacaklarını bilirler. Evinizde servis sorumlusu ön inceleme yapacaktır. Bu sayede evinizi istila eden sayısız haşereyi bulacaktır. Bu sayede günlük yaşantınızı kesintiye uğratmayacağız.  SCT ilaçlama servisi öncesi ve sonrası ile gerekli önlemlerde ekibimiz ile size her konuda yardımcı olacaktır.

Pest kontrol işlemlerindeki uygulamalar periyodik şekilde yapılmalıdır. İlaçlama yaptırdığınız firmadan kesinlikle pest kontrol raporları istenmelidir. Haşere ilaçlama ve böcek ilaçlamalarında hem kokusuz sıvı hemde yeni teknoloji ürün olan jel uygulaması yapılarak sorununuz kökten çözülecektir.

Detaylı bilgi ve ilaçlama hizmeti için Sct Ümraniye Böcek İlaçlama:

Yaman Evler Mah, 43, Şadırvan Sk., 34762 Ümraniye/İstanbul

(0216) 329 09 05