Evden Eve Nakliyat Firması

Evden Eve Nakliyat Firması

Firmamız İstanbul merkezli olup, Türkiye’nin bütün il, ilçe, kasaba, köy ve tatil beldelerinde hizmet vermektedir. Uluslararası nakliyatın önde gelen firmalarından olan Savaş Moving, eşyalarınızı istediğiniz yerden alarak en hızlı ve ekonomik bir şekilde yani adresine teslim eder. Savaş uluslararası evden eve nakliyat, eşya taşıma işleminde eşyalar çok daha uzun süre araçlarda bulunulur. İşte bundan dolayı taşınan eşyaların bu uzun süre zarfında zarar görmemesi için son derece donanımlı araçlar kullanmak gerekir.

Savaş Nakliyat firması olarak bünyemizde bulundurduğumuz geniş araç filosu ve son teknoloji ile donatılmış güvenli araçlarımızla eşyalarınız bir şehirden bir başka şehre bir evden bir eve taşıma kadar hızlı ve güvenli bir biçimde deneyimli personellerimiz tarafından taşınılır. Her vermiş olduğumuz hizmette müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız için taşınan bütün eşyaların sigortası yapılarak eşyalarınız güvence altına alınır.

Savaş Nakliyat firması, uzun yıllardan beri Türkiye ‘de hizmet sağlamaya başlamıştır. Hem şahsi eşyalarınızı hem de ticari eşyalarınızı hava yolu, kara yolu ya da deniz yolu taşımacılığı aracılığı ile istenilen noktaya güvenilir bir şekilde ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Savaş Uluslararası Evden Eve Nakliyat firması, gerek yurt içi bölgelerde ve yurt dışı bölgelerde ev eşyası, değerli sanat eşyaları ve de diplomatik eşyaların taşımacılığında uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerine hizmet verme amaçlı olarak kurulmuştur.

Savaş Nakliyat, Türkiye’nin en büyük taşımacılık ve depolama hizmeti vermekte olan ve kaliteden önem vermeyen güvenilir bir taşımacılık firmasıdır.

Savaş Uluslararası Evden Eve Nakliyat firması, verdiği hizmetlerin profesyonelliği ve de çalışanlarının siz değerli müşterilerine 7/24 üstün ve güvenilir bir hizmet sunması ile doğru orantılıdır.

Savaş Nakliyat güvencesinde çok değer verdiğiniz piyanolarınızı en kaliteli şekilde taşınmaktadır. Piyanolar çok ağır ve geniş bir müzik aleti olduğu için taşıma işlemi konusunda uzman kişiler tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Piyanonuz taşıma esnasında herhangi bir zarar görmemesi için Savaş  Nakliyatı tercih ederek güvenli bir şekilde piyanonuzu taşıyabilirsiniz.

Piyano taşıma esnasında yapılacak en ufak hata piyanonuzun bozulmasına neden olabilir. Bu tür hatalardan kaçınmak için uzun yıllardır piyano taşıma hizmeti veren firmamız piyanonuzu taşırken ayakları sabit olacak şekilde en az 4 kişi tarafından taşınılır. Yine piyanonuzu istemiş olduğunuz yeni adrese bırakırken son derece hassas davranan uzman ekibimiz yerleşimini gerçekleştirir ve sanat hayatınızda başarı dileklerini sunduktan sonra bir müşterinin bir insanın daha gönlünü kazanmanın verdiği mutlulukla ayrılırlar.

Beyoğlu ve çevresinde de hizmet veren Beyoğlu Evden Eve Nakliyat ile görüşebilirsiniz.