İnegöl Mobilya Yatak Odası Takımı

İnegöl Mobilya Yatak Odası Takımı

İnegöl Mobilya Yatak Odası Takımı; Tasarım şık dizayn evinizi baştan yaratacak sizi şımartacak farklı minimal, country, avangarde iskandinav sizi yansıtacak inegöl mobilya modelleri mi arıyorsunuz. İnegöl mobilya vadi aradığınız adres.

Şık Dekorasyon Ürünleri

2021 yılının en modern şık dekorasyon ürünlerini sizler için bünyesinde barından firma kategorisinde yer alan ürünlerde birbirinden avantajlı fırsatlar sunuyor. Tüm Türkiye ücretsiz kargo avantajı bulunmaktadır. Aynı zamanda kumaş seçimleri kaliteli ve sağlam yapıda malzemelerin ham madde olarak kullanılmaktadır.  Ve daha yüzlerce özellikleri ile siz değerli müşterilerine satış sonrası da muntazam hizmet sunuyorlar.

İnegöl Mobilya Vadi; koltuk takımları, düğün paketleri, yemek  odası ve yatak odası takımları gibi binlerce ürüne sahip firmadır. Ürünlerinin çoğunda renk, kumaş türü gibi değişiklik yapılması mümkündür. İstediğiniz ürün örneğin bir koltuk takımı ise; kumaşının türünü, kumaşının rengini ve ayak renklerini değiştirebilirsiniz. Özel tasarım olarak üretilen ürünlerde el işçiliği de vardır. Bu sayede hem konfor hemde şıklık hakimdir. Sizler de gelecek misafirlerinizin gözlerini kamaştırmak istediğinizde ve salonlarınızda kendi zevkinizi yaşatmak istediğinizde İnegöl Mobilya Vadi koltuk takımlarını kullanabilirsiniz.

İnegöl Mobilya Yatak Odası Takımı

Vadi’nin  İnegöl Mobilya Yatak Odaları kategorisinde yer alan Atlantis Yatak Odası Takımı; yeni evlenecek çiftlerin en çok tercih ettiği yatak odası takımlarından biridir. Atlantis Yatak Odası Takımı; 1 adet sürgülü gardırop, 1 adet karyola ve başlığı, 2 adet komodin ve 1 adet şifonyerden oluşmaktadır. İstediğiniz renkte ve kumaş türü sadece başlıkta değişim yapılabilmesi mümkündür. Yatak odanızda şık ve sade bir görünüm istiyorsanız Atlantis Yatak Odası Takımı’nı tercih edebilirsiniz. Bu sayede hayalinizdeki gibi bir yatak odasına ship olabilirsiniz. Aynı zamanda mükemmel kombinler yapabilirsiniz. Örneğin; Atlantis Yatak odası Takımı’nı tercih ettiğinizde; aksesuar, tül, aydınlatma, halı ve tekstil ürünleri ile gösterişli bir yatak odasına sahip olabilirsiniz.

Bursa İnegöl Mobilya Vadi’nin bu ürünü ve diğer ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için satış danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz. Ürünler hakkında aklınıza takılan sorulara ve teslimat süresine dair her konuda fikir sahibi olabilirsiniz. İnegöl mobilya satın almak için internet üzerinden Türkiye geneline ve yurt dışına ürün satışı gerçekleştirmektedir. Sizlerde mobilya arayışı içerisindeyseniz https://www.inegolmobilyavadi.com/ web sitesini inceleyebilir ya da mobilya showroomunu ziyaret edebilirsiniz