Neden Araç Ekspertiz Hizmeti

Neden Araç Ekspertiz Hizmeti

Neden Araç Ekspertiz Hizmeti diye merak ediyorsanız kısacası araç incelemesi nedir, ne iş yapar? sorularına yanıt verecek olursak; ikinci el piyasasında satış için sunulan aracın teknik olarak detaylı bir şekilde incelenmesi işlemine denir.

Oto ekspertiz işlemleri özellikle alanında uzman personeller tarafından yapılarak sizleri doğru bir şekilde bilgilendirilmesi sağlanmaktadır. Bu sayede; aracın teknik yapısı genel hatlarıyla değil detaylı bir şekilde incelenmektedir. Bu inceleme işlemi sonucunda rapor oluşturulmasına da oto ekspertiz raporu denmektedir.

Oto ekspertiz raporunda aracın incelenmesi sonucunda elde edilen bilgiler bulunmaktadır.
Bu sayede aracı satın alacak kişinin karar verme aşamasında oldukça önemli ve gerekli bilgilerdir. Rapor alıcı kişiye sunulmakta ve kişinin doğru bir karar vermesi sağlanmaktadır.

Ümraniye oto ekspertiz ile irtibata geçmek için aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Neden Araç Ekspertiz Hizmeti

Fren testi işlemlerinde aracın frenleme performansını etkileyen fren sistemi elemanları kontrol edilmektedir. Aracın disk balata uyumları diğer bir anlamla ovalitesi kontrol edilmektedir. Hatta aracın ön tekerlekleri tamburlar üzerine çıkarılarak test işlemine başlanır. Daha sonra ise aynı işlemler arka tekerler içinde tekrar edilir. El freni için arka tekerlekler tamburlar üzerinde yerini alır. Fren test işlemi başladığı sırada el freni çekilmekte ve araç arka tekerlekleri kitlemekte ve kendini tamburlardan çıkarcasına geri atmaktadır. Bu durum da iyi bir el freninin olduğunu göstermektedir.

Tarafsız oto ekspertiz raporu Ümraniye’de ekspertiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr Ümraniye oto ekspertiz firması araç alım satımlarınızda Türkiye’nin ilk TSE Belgeli güvenilir ve detaylı incelemeyi en yeni teknik donanımlara sahip araç ve gereçler ile gerçekleştiren firmadır diyebiliriz.

Araçlara yapılan bakımlar veya değişen parçaları kimi zaman anlamak oldukça zor hele ki yeni bir araç satın alacaksınız ve sizin için ciddi olan bir yatırım yapacaksınız ne ile karşı karşıya olduğunuzu anlamak istersiniz u durum herkes için aynıdır.

Ekspertiz Testleri

Ön Takım Testi
Motor Testi
Süspansiyon Testi
Fren Testi
Kaporta ve Boya Analizi
Elektronik Beyin Kontrol
Endoskopik Kontroller

Dr ekspertiz kaliteli ve ekonomik fiyatlı ekspertiz hizmetleri ile müşterilerinin memnuniyetini sağlayan köklü ve kurumsal bir firmadır. Müşterilerinin memnuniyetini sağlamak adına son teknoloji cihazları ve alanında uzman personelleri ile ekspertiz hizmeti vermektedir.