Stilimizin Tamamlayıcı Aksesuarı Takılar

Stilimizin Tamamlayıcı Aksesuarı Takılar

Dış giyimimize çok önem gösterir şık ve zarif olmak isteriz. Kılık kıyafetimizi tamamlayan, bize ayrı bir hava ve zarafet vererek girdiğimiz ortamda tüm dikkatleri üstümüze çekmemizi sağlayan takılar, stilimizi tamamlayan aksesuarlardır. Aksesuar kavramı o kadar geniştir ki çoğu parçayı kıyafetimize aksesuar olarak kullanabiliriz. Bu bazen bir şapka bazen bir fular, bazense bir takıdır. Kadın da olsa erkek de olsa çoğu birey takıyı sever ve kombinlerinden eksik etmez. Dolayısıyla takılar vazgeçilmez aksesuarların arasına girmiştir.

Tarih boyunca insanlar kendilerini süslemek ve daha da şık gözükmek için farklı olanaklardan yararlanarak zamana göre takı çeşitleri yapmışlardır. Eskiden halhal ve hızma kadınlar tarafından en çok kullanılan takılar arasındaydı. Günümüzde de kullanılmasına rağmen artık piercing daha fazla özellikle gençler tarafından kullanılmaya başlandı. Zamanın etkisi ve zevkleri ile bağlantılı olarak takılarda evrim geçirseler bile bazı şeyler hala değerini korumakta.

Eskiye özlem, mistik ve mitolojik hayatlara olan merak hiç bitmemiştir. Tabi bu durum takılara da yansımıştır. Özel tasarım takılarından biri olan cananyolacstamboul ile bu gizemli hayatlara takılarla dokunursunuz. Canan Yolaç yapmış olduğu tasarımlarda mistik, mitolojik ve ikonik tasarımlara yer vermiştir. Web sitesini incelerseniz ikonik tasarım küpe, mitolojik tasarım yüzük, mistik tasarım bileklik, uniq tasarım bileklik, mitolojik tasarım broş gibi pek çok ürünü görebilir ve online alışveriş yapabilirsiniz.

Canan Yolaç çalışma hayatı boyunca yapmış olduğu iş seyahatlerinden edinmiş olduğu deneyimleri ve mistik hayata olan ilgisi ile başlayan bu serüven onun cananyolacstamboul markasının yaratmasına vesile olmuştur.

Yapmış olduğu tasarımlarda mistik ve mitolojik figürlere yer vermiştir. Zürafa, denizatı, uniq, ejderha, fil, şahmeran, yılan, siyam kedisi gibi. Özellikle tasarımlarında özel el işçiliği kullanması bu parçaları daha fazla eşsiz yapmaktadır. Canan Yolaç sadece kadınlar için takı değil erkekler içinde takılar tasarlamıştır. Tasarımlarında yüzük, kolye, tasma, rozet, bileklik, küpe, kol düğmesi, gömlek iğnesi, broş olmak üzere çok fazla takı çeşidi bulabilirsiniz.

Bunlardan bazıları şunlardır. Aşk-ı Siyam Champaigne Crystal Büyük Siyam Kedisi Rozet, Aşk-ı Siyam Dark Blue Kol Düğmesi, Harmony of Contrasts Ruby Crystal Broş/Kolye.