Filo Kiralama Hizmeti

Filo Kiralama Hizmeti

Filo Kiralama hizmeti, bir aracı satın almadan gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz en iyi, en güvenli ve de en kaliteli yoldur. Genelde bu hizmeti şirketler tercih etmektedir. Şirketler filo kiralama hizmeti sayesinde binek araçları satın almak yerine, uygun koşullarda ve uzun süreli olarak araç kiralayabilme fırsatı bulmaktadırlar.

Filo Kiralama Hizmeti

Beydağı Motors, şirketleriniz için kaliteli bir filo kiralama hizmeti sunmaktadır. İşinde uzman çalışanları aracılığı ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya gayret etmekte ve müşterilerinin olumlu geri dönüşlerini fazlası ile önemsemektedirler. Bakırköy Oto Kiralama Filo Kiralama hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için firmanın internet sayfasına arama motorları aracılığı ile ulaşabilir ve ücret bilgisini de öğrenebilirsiniz.

Bakırköy Kiralık Araç ofisi Beydağı Motors; uzun yıllardır araç kiralama sektöründe kalitesi ve uygun fiyatlarıyla adını duyurmayı başarmıştır. Sektörün öncü firmalarından olması kişiler tarafından sürekli tercih edilme sebebi olmuştur. Aynı zamanda ekonomik, orta sınıf, lüks ve spor araçları bulunmaktadır. Ayrıca şirketlere filo kiralama olarak da hizmet vermektedir.

Beydağı Motors Firması

Taksim kiralık araç firması olarak bilinen Beydağı Motors; kaliteli ve profesyonel hizmetleri ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır. Her talep ve ihtiyaca yönelik araçları incelemek için Beydağı Motors’un web sitesini inceleyebilirsiniz. Beydağı Motors şirketinin aşağıda bulunan iletişim bilgilerini kullanarak müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz. Bu sayede ayrıntılı bilgi alabilirsiniz

Araç kiralamak çoğu zaman iş seyahatleri yada şehir gezileri için tercih edilmektedir. Özellikle şehir dışına çıkacak aileler otobüs yada uçak biletinin maliyetini gidiş dönüş olarak hesapladığında araç kiralamayı tercih etmektedir.  Çünkü hem konforlu bir yolculuk hemde ekonomik bir yolculuk için araç kiralamak en doğru seçenektedir.

Kısa süreli araç sahibi olmak isteyen kişiler araç kiralayarak araba ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilmektedir. Araç kiralarken yapılması gereken tek şey ehliyet ve kimlikle birlikte kiralama ofisine gidip aracı seçtikten sonra kiralama sözleşmesinin imzalanması gerekir. Aracı kiralamadan önce iç ve dış kontrolünü yapmanız, araçla ilgili detaylı bilgileri almanız gerekir.

Size özel fırsatlar için müşteri temsilcileri ile görüşüp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adres : Kennedy Cad. Sakızağacı Mah. No:49/A-7 (Bakırköy sahildeyiz) Bakırköy / İSTANBUL
GSM:
0532 630 44 67
Tel:
0212 570 74 44
Eposta:
beydagimotors@gmail.com