Dr Oto Ekspertiz Maltepe

Dr Oto Ekspertiz Maltepe

Dr oto ekspertiz; İstanbul’un hemen her bölgesinde araç ekspertiz hizmeti veren köklü ve kurumsal bir firmadır. Vermiş olduğu hizmetlerde müşterilerinin memnuniyetini sağlayabilmek adına son teknolojileri kullanmakta ve personellerine her daim eğitimler vermektedir. Her biri alanında uzman personelleri ile de kaliteli hizmetler vermeye devam etmektedir.

Dr oto ekspertiz ile 2. el araç satın almak isteyen kişiler aracın değişen parçasını, boyasını, kaportasını, motor testini, beyin testini ve fren testini hızlı bir şekilde yaptırabilmektedir. Tüm incelemelerin yapılması sonucunda yazılı bir rapor oluşturulmaktadır. Bu rapor uzman personeller tarafından sözlü bir şekilde de aktarılmaktadır. Kişi aracı alıp almama konusunda daha güvenli ve bilinçli bir karar verir.

Kurumsal bir şekilde çalışmalar gerçekleştiren Dr ekspertiz; oto ekspertiz alanında sektörünün tüm ihtiyaçlarını en kaliteli şekilde karşılamaktadır. 9 yılı aşkın süredir sektörden sektörün içerisinde yer alan Dr oto ekspertiz; profesyonel ve eğitimli ekspertiz uzmanları ile tamamen müşteri odaklı misyonu ile kaliteli ve kusursuz hizmetler vermektedir. Tüm arabaların marka ve modellerini tek çatı altında güvenli bir şekilde ekspertiz yapmaktadır.

Maltepe oto ekspertiz firması olarak da bilinen Dr ekspertiz; İstanbul’un hemen her yerinde bayisi bulunan köklü ve kurumsal bir firmadır. Dr ekspertiz; son teknoloji cihazları ve alanında uzmanlaşmış personelleri ile profesyonel hizmet vermektedir.

Köklü ve kurumsal bir firma olan Dr Oto Ekspertiz, oto ekspertiz konusunda sektörünün tüm talep ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktadır. 9 yıldır sektörün içerisinde olan Dr Oto Ekspertiz profesyonel ve alanında eğitimli uzman personelleri ile tamamen müşteri odaklı misyonuyla kusursuz ve kaliteli hizmetler vermektedir. Tüm araba marka ve modellerini tek çatı altında güvenli bir şekilde ekspertiz yapmış ve alanında uzman personelleri ile her daim büyüyen ve sürekli kendini geliştiren personel eğitimlerine önem veren Dr ekspertiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul’un hemen her yerinde oto ekspertiz hizmeti vermesi sayesinde kolay ulaşım da sağlayabilirsiniz. Güvenilir bir firmadan profesyonel Ümraniye oto ekspertiz raporu alarak daha bilinçli karar verebilirsiniz.

Dr oto ekspertiz; fren testi, beyin testi, motor testi, yanal kayma testi, dyno testi, obd testi, arıza testi, alt kontrol testi, süspansiyon testi, lastik derinlik testi, boya ve kaporta testi ile kapsamlı bir inceleme ile araçla ilgili en ince ayrıntıya kadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Dr ekspertiz; size tarafsız, güvenilir ve profesyonel hizmetler vererek sizin karar vermenize fayda sağlamaktadır.